úvodO nás
> >

O nás

Jsme zavedená rodinná firma s dlouholetou tradicí. Specializujeme se na dovoz a prodej těch nejkvalitnějších vonných substancí ze všech koutů světa. Na českém trhu provoňujeme a očišťujeme vaše domovy již více, jak 10 let. V našem bohatém sortimentu naleznete veškeré dostupné vůně pro domácí použití. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě námi nabízeného zboží, které vybíráme osobně, s citem a na základě našich dlouholetých znalostí a zkušeností v tomto oboru. Slušnost, vstřícnost, laskavost a ochota vždy pomoci našim zákazníkům, je pro nás nejen samozřejmostí, ale je i naším hlavním krédem, který dává smysl celé naší práci, kterou děláme v harmonii a s láskou.

Co všechno naleznete v našem e-shopu?

  • Čistě přírodní vůně v podobě vzácných kadidel, myrhy, pryskyřic, vonných dřev a vonných bylin, po staletí používaných k provonění a harmonizaci všech prostor, od chrámů, paláců, až po prosté domácnosti. Vykuřovadla nejen provoní a účinně vyčistí atmosféru, ale mají také výrazně blahodárné a léčivé účinky na naše fyzická těla, emoce a mysl. Jsou nedílnou součástí našeho každodenního života ve zdraví a harmonii.  A to vše snadno, jednoduše a v souladu s přírodními principy. 

  • K vykuřování též neodmyslitelně patří tradiční vonné tyčinky, opět pro vás vybíráme pouze ty nejlepší a na čistě přírodní bázi. Dále šamanské vykuřovací svazky a tibetské vonné provázky, vonné spirály, vonné františky a veškeré příslušenství k vykuřování (stojánky na vonné tyčinky a kužílky, kadidelnice, vykuřovací misky a lampičky, písky, soli, kleště, uhlíky aj.). 

  • A protože s vykuřováním je i úzce spojená oblast aromaterapie, nabízíme vám i zde široký sortiment vybraných éterických olejů v BIO kvalitě, speciální čakrovou řadu esenciálních olejů, čakrových, andělských a harmonizačních esencí, vonných směsí a aromalamp.

  • Doplňkovým sortimentem jsou pak svíčky, vonné vosky, vonné sáčky, vůně do auta a luxusní vonné difuzéry od předních světových výrobců. K tomu u nás naleznete i pestrou škálu bytových dekorací v souladu se zdravým životním stylem a bydlením — nauky Feng Shui. A pro vaši osobní harmonizaci, léčbu, ochranu a doplňování životní energie přirozenou cestou, pro vás máme velký výběr drahých a léčivých kamenů, minerálů, šperků a amuletů.

Stačí už jen vstoupit do našeho e-shopu a nechat se unášet na vlnách smyslných vůní z tajuplných a exotických dárek.

nahoru