Očistné vykuřování 2 15.04.19; 17:30-19:30

Způsoby, techniky a vykuřovadla pro očištění a harmonizaci vás i vašich prostor.  

Co je to očistné vykuřování? Za jakým účelem a proč se provádí? Jaké jsou k tomu vhodné techniky? Jak voní a působí jednotlivá vykuřovadla?  

Zveme všechny, kteří se zajímají o toto vzrušující téma, na velmi speciální, voňavý seminář, kterým vás osobně provede náš pan majitel Tomáš Bebr, jenž je zkušeným lektorem a průvodcem uměním techniky vykuřování. 

Můžete se těšit na praktickou ukázku a nevšední zážitky v tomto fascinujícím světě.  

Společně se seznámíte s klasickými i méně známými druhy vykuřovadel, kadidel, pryskyřic, vonných bylin, dřev a směsí. V praxi si vyzkoušíte nejrůznější možnosti a techniky pro očistné i léčivé vykuřování. Naučíte se, jak se správně vykuřuje, jaké druhy vykuřovadel jsou vhodné pro očistu a harmonizaci, a jaká pro domácí léčení.  A jak je efektivně použít pro sebe i své blízké.  

Poplatek za seminář je 250,- Kč včetně skriptů s recepty, nápojů a malého voňavého dárku. Přihlášky: obchod@vykurovadla.cz nebo do zpráv FB. Po přihlášení vám zašleme údaje pro platbu na účet.  

Tato akce se koná v útulných prostorách voňavého obchůdku FLEUR DE LYS na náměstí Přemysla Otakara II., který najdete ve vstupní hale v Grand hotelu Zvon (naproti vstupu do restaurace).    

Těšíme se na vás a přejeme krásný, voňavý den.

Vykurovadla.cz

nahoru