Socha slona Růženín 7,5cm

Broušená soška slona z růženínu. Stane se skvělou dekorací pro váš pracovní stůl, vitrínu, noční stolek či koupelnu. Růženín je kámen svázaný s láskou, čistí a otevírá srdce a přináší do něj vnitřní klid a lásku. Slon je považován za symbol štěstí, moudrosti, vědění, věrnosti, síly a dobré paměti.
Rozměry
7,5 cm
Materiál
růženín
dostupnostskladem
Cena s DPH 773 Kč
Cena bez DPH 639 Kč

Roztomilá socha slona z růženínů z naleziště v Brazílii, je skvělým tipem na dárek pro vaše přátelé, rodinu, či někoho, koho chcete potěšit tímto láskyplným dárkem.

Růženín je nejlepší léčitel lidských citů, podporuje již vzniklé lidské vztahy a přináší jim harmonii a obnovuje jejich důvěru. Růženín má velké léčebné účinky, pomáhá čistit orgány těla, posiluje vitalitu pohlavních orgánu a údajně zvyšuje plodnost. Podporuje činnost ledvin, zmenšuje vrásky a celkově potlačuje příznaky stárnutí.

Slon znázorňuje životní energii, plodnost, inteligenci, neporazitelnou sílu, moc, lásku, věrnost a moudrost. Podle učení Feng shui se pro zdůraznění sloních vlastností doporučuje vystavit sochu slona do oblasti pa-kua (vědění, rodina).

Každý kámen je originál, proto se může velikostí, tvarem i odstínem lišit od vyobrazeného vzorku.

Alternativní zboží

Limitovaná vykuřovací směs VALENTÝN ve skle
217 Kč
nahoru