Gravírovaný měděný náramek s drakem

Měděný náramek zdobený gravírovaným motivem čínského draka.
dostupnostskladem
Cena s DPH 439 Kč
Cena bez DPH 363 Kč

Chcete mít hezký šperk, který doplní vaši garderobu a současně vás bude posilovat a léčit? Tak právě pro vás jsou šperky z mědi ideální volbou.

Měděný náramek zdobený gravírovaným motivem čínského draka z mědi. Na konci je otevřený, takže ho můžete snadno přizpůsobit velikosti každého zápěstí.

A proč nosit měděné šperky?

Měď je dobře známá jako elektrický vodič a navíc je pro tělo důležitým stopovým prvkem. Již od starověku se měď využívala pro povzbuzení léčby a předcházení nemocem. Důvodem se zdá být schopnost mědi vyrovnat tělesnou polaritu a tím odstranit energetickou nerovnováhu těla. V Ajurvédském systému léčení se dodnes používá k vaření a servírování pokrmů měděné nádobí. Pro dosažení nejúčinnějšího spojení s léčením, nosí praváci měděný šperk na levém zápěstí a leváci na pravém.

Měď se může postupem času působením atmosférické vlhkosti pokrýt měděnkou, tedy lehce nazelenalou barvou. Šperk pak snadno vyčistíte pastou ze stejného dílu soli a vinného octa, necháte zaschnout, vyleštíte suchým hadříkem a opláchnete.

Šířka : 2,5 cm

Alternativní zboží

Gravírovaný měděný náramek KVĚT ŽIVOTA
299 Kč
Měděný náramek KLASIK
280 Kč
Široký měděný náramek PLETENÝ
4 196,-
496 Kč
nahoru