Kwan Jin Nektar lásky 10g

Exkluzivní série vykuřovacích směsí byla speciálně namíchána na počest čínské bohyně Kwan Jin - bohyně žen, soucitu a milosrdenství. Výrazně sladká, teplá a exotická vůně nektaru vám navodí příjemné a láskyplné pocity, otevře vaše srdce čisté lásce a naplní vás hlubokým klidem, mírem a radostí.
Váha
10 g
dostupnostskladem
Cena s DPH 189 Kč
Cena bez DPH 156 Kč

Luxusní vonné směsi kadidel Kwan Jin v sobě odráží nejvyšší vlastnosti této ženské bohyně soucitu a milosrdentství.

Vykuřování měsíční směsi:

  • tato směs je speciálně zaměřena na posilování a prohlubování čisté lásky
  • sladce smyslná vůně exotického jasmínu s teplými vanilkovými tóny styraxu a tolu balzámu prohřeje každé srdíčko a je vynikajícím lékem na zraněnou duši
  • smyslný a lehce afrodiziakální nádech přeudurčuje tuto směs k vykuřování ve všech okamžicích spojených s láskou, romantikou a erotikou
  • působí výrazně uklidňujícím a harmonickým dojmem, vyvolává štěstí, radost a potěšení
  • ženám přináší úlevu od premenstruačního syndromu a posiluje jejich přirozeně ženskou stránku

Tato směs symbolizuje všechny bohyně lásky, Slunce a je vhodná pro všechna znamení zvěrokruhu

Náš tip: Ženám doporučujeme tuto směs vykuřovat vždy, když se cítí zraněné nebo přecitlivělé a v období menstruace. Pro muže je vhodná k posílení intuice a k doplnění chybějících ženských principů. Pro vytvoření milostné atmosféry vykuřujte na večer - vhodná do ložnice pro klidný a harmonický spánek.

Složení: styrax, myrha, toluánský (peruánský) balzám, jasmín, růže, kozinec blanitý

Alternativní zbožízobraz vše

Rychlozápalné uhlíky Holandsko 3cm box (10rolí,100ks)
499 Kč
Mořský písek k vykuřování 200g
49 Kč
historie vykuřování

Vykuřování je tak staré jako samotné používání ohně. Již v nejranějších dobách lidé spalovali vonné dřevo, pryskyřice a rostliny, které našli ve svém okolí. 

Pravděpodobně to byla z počátku náhoda. Někdo do ohně vhodil kus smolného dřeva a objevil při tom příjemné aroma a pozitivní účinky kouře. Jantar je pravděpodobně jedna z prvních vykuřovacích substancí, jež byly v době ledové přidávaný do ohnišť v jeskyních.

Jak bylo zjištěno u národů, které doposud praktikují „primitivní" způsob života, měli také první uživatelé vykuřovacích substancí ještě velmi vyvinutý a jemný čich. Byli schopni ucítit zvířata, blížící se bouři, nebezpečí či vzdálený oheň. Rozlišili dobré potraviny od jedovatých. Používali čich na čistě praktické účely. 

Poté následovalo používání rostlin k rituálním, magickým a náboženským účelům. Bylo součástí každodenního života předtím, než se vykuřování poprvé rozvinulo v kultuře. Byly nalezeny asi 60 000 let staré hroby neandrtálců, kteří byli pohřbeni spolu s květinami a bylinami, zjevně proto, aby jim byla usnadněna cesta na onen svět.

Lidé si tedy již před mnoho tisíci lety byli vědomi, že různým rostlinám jsou vlastní jiné účinky. A tak začaly být tyto rostliny používány k rozličným účelům: jako stimulační, omamné a léčivé prostředky, jako obětiny, jako most do světa bohů a též pro kosmetické účely. Je potěšující, že staré kultury zcela nezávisle na sobě učinily podobné objevy a zkušenosti s účinky jednotlivých rostlin.

Šamani a léčitelé po celém světě věděli o tom, že určitá pryskyřice a byliny způsobují změny vědomí. Pomocí hořícího dřeva, pryskyřic a rostlin se odesílala poselství ve formě proseb, vzývání a zaklínadel. Byly to první vědomé činy cílené k léčebným, magickým a náboženským účelům. K ovlivnění lidských osudů, dosažení zdraví, blahobytu a štěstí.

Doklady o rozvinuté kultuře, v níž se praktikovalo vykuřování a která kvetla v době asi 7200 let před naším letopočtem byly nalezeny ve Skandinávii:  malé kusy kuřidla ve formě koláčků, které při spalování šířili vůni aromatických pryskyřic. O několik tisíciletí později už byla praxe vykuřování neodmyslitelně spjata s náboženským a kulturním životem antických civilizací.

nahoru