Kadidelnice Symboly štěstí mosaz

>
Ručně tepaná, mosazná kadidelnice, zdobená osmi buddhistickými symboly štěstí. Užijte si své vykuřování po vzoru starých Tibeťanů. Kadidelnice je vhodná pro pálení všech druhů vykuřovadel - pryskyřic, bylin a vonných směsí.
Rozměry
10 cm
dostupnostskladem
Cena s DPH 1 105 Kč
Cena bez DPH 913 Kč

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa. Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor.

V Tibetu, Nepálu a Indii se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které se vyznačují vysokou kvalitou, ručním zpracováním a nádhernými tepanými vzory dle starých tradičních předloh. Každý kousek je doslova sběratelský unikát a je ozdobou všech interiérů.

  • ručně tepaná z masivní mosazi
  • bohatě zdobená, s rytinami osmi buddhistických symbolů štěstí - mušlí, lotosem, rybou, kolem učení, vázou pokladů, ochranným štítem, vítězstvím a uzlem
  • kouř z doutnajícího vykuřovadla prostupuje mnohačetnými otvory a vytváří tak nádherný vizuální efekt
  • vzácné vůně se pozvolna a celoplošně uvolňují do okolního prostoru
  • k pálení všech druhů vykuřovadel a vonných tyčinek
  • s odnímatelným víkem a spodní nádobou pro zachycení spadaného popela
  • lze použít i k dekoračním účelům - nádoba na sladkosti, šperky, poklady apod

Návod k použití: na dno kadidelnice nasypejte přiměřené množství písku. Poté uchopte do kleští vykuřovací uhlík a zapalte ho. Necte jej celý rozžhavit a položte ho na písek v kadidelnici. Nyní lžičkou položte na uhlík zvolenou pryskyřici, vykuřovací směs, bylinku či dřevo. Uvolněte se a vychutnejte si svůj posvátný vonný obřad.

Alternativní zbožízobraz vše

Myrha jemně mletá 20g
69 Kč
Guggul Indie 20g
86 Kč
MILOSTNÉ KOUZLO PRO ŽENY vykuřovací směs 20g
169 Kč
MEDITACE vykuřovací směs 20g
169 Kč
nahoru