Srdce s Lotosem stojánek na vonné tyčinky z mastku

>
Srdce a posvátný lotosový květ, ideální kombinace pro vaše slavnostní a láskyplné vykuřování. Rozkošný stojánek na vonné tyčinky ve tvaru srdce, ručně vybroušený z červeného mastku a zdobený reliéfem lotosového květu bude zaručeně ozdobou každého interiéru. Hodí se zejmána pro dekoraci na Valentýna, romantické večeře při svíčkách, oslavách výročí svatby, seznámení apod.
Rozměry
11 x 10 cm
Materiál
mastek
dostupnostskladem
Cena s DPH 164 Kč
Cena bez DPH 136 Kč

Dva úžasné a posilující symboly lásky - srdce a lotosový květ. To vše v jednom krásném a romantickém stojánku z přírodního červeného mastku, určeného pro vykuřování vašich oblíbených vonných tyčinek. Stojánek na vonné tyčinky ve tvaru srdce posílí ve vašich prostorách energii čisté lásky a dokonalé harmonie. Skvěle se hodí pro všechny slavnostní a romantické okamžiky, jako je oslava svátku svatého Valentýna, výročí vašeho seznámení, svatby, večeře při svíčkách a jiných romantických okamžicích. 

  • ručně broušený stojánek na vonné tyčinky ve tvaru srdce z červeného mastku a bohatě zdobený bílými reliéfy se vzorem posvátného a posilujícího symbolu lásky, života a znovuzrození - lotosového květu
  • vhodný pro vykuřování 1 ks vonných tyčinek s úzkou bambusovou štěpinou a jednoho vonného františka - ideální pro všechny slavnostní a romantické příležitosti, večery při svíčkách, oslavy Valentýna, výročí svatby, apod. 
  • kámen mastek se od dob starověku s oblibou používá pro výrobu nejrůznějších dekorativních a řemeslných předmětů, soch a jiných uměleckých děl. Mastek je uklidňujícím kamenem, který vám může pomoci najít nový směr, inspiraci a chuť do života
  • posiluje lásku, vztahy, sebevědomí, duchovní uvědomění, laskavost, schopnost vcítění se a soucit
  • na fyzické úrovni mastek harmonizuje játra, žlučník, zažívací orgány, podporuje trávení a posiluje zrak

Alternativní zbožízobraz vše

6. ČAKRA TŘETÍ OKO, vonné tyčinky
89 Kč
3. ČAKRA SOLAR PLEXUS vonné tyčinky
89 Kč
nahoru