Vonný esenciální olej JASMINE & TUBEROSE

>
Luxusní vonný olej do aromalampy jasmín s tuberózou je velice rafinovaným a svůdným spojením dvou nejskvostnějších vonných substancí. Co k tomu dodat? Při vykuřování této luxusní vonné kompozice vás okouzlí euforicky podmanivá vůně čísté krásy. Naplní vás láskou, radostí, blažeností a pocity dokonalého štěstí.
Rozměry
12 ml
dostupnostskladem
Cena s DPH 165 Kč
Cena bez DPH 136 Kč

Vonný esenciální olej je součástí prvotřídní kolekce luxusních bytových vůní anglické značky Ashleigh & Burwood, která je velice žádanou a vysoce ceněnou špičkou mezi světovými výrobci interiérových vůní.

Vonné oleje této značky se vyznačují perfektní kvalitou zpracování, unikátními kompozicemi jemných a delikátních vůní, s intenzivním a dlouho trvajícím vonným efektem. 

Vůně: velkolepá, květinově sladká, podmanivě krásná, svůdná, smyslná, rafinovaná, euforizující,  balzamická

Tóny: překrásné spojení opojně a intenzivně vonícího bílého jasmínu se sametově sladkými a lehce pikantními, květinovými tóny něžné tuberózy

Roční období: ideální vůně pro všechna roční období - vždy okouzlí, zahřeje a pohladí na duši

Interiérový styl: vhodný k provonění všech interiérů - bytů, domů, kanceláří, obchodů, masážních salonů apod. Lze jej používat v aromalampách a vonných kamenech, nebo přidávat do podpourri.

Přínos: esenciální vonné oleje příjemně provoní vaše okolní prostory, zbaví je všech nežádoucích pachů a pozitivně ovlivní váš psychický stav i emoce. Zlepšují náladu, zesilují vaše pracovní a intelektuální výkony, uklidňují a povzbuzují psychiku, navozují harmonické pocity dobré nálady, štěstí, lásky a optimismu. Odplavují stres, únavu a napětí. Spojení aromaterapeutické vonné substance s teplem hořící svíčky vás pohladí a zahřeje na duši.

Doba hoření: vonné oleje Ashleigh & Burwood jsou silně koncentrované, s vysokým procentem obsažených esenciálních silic, proto se vyznačují příjemnou, dlouho trvající a intenzivní vůní, která dokonale provoní každý interiér až na 80 hodin.

Vyrobeno: Velká Británie

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti.

Alternativní zbožízobraz vše

Vonný esenciální olej BLACK CHERRY
165 Kč
Vonný esenciální olej BLACK CHERRY
165 Kč
Vonný esenciální olej BLACK CHERRY
165 Kč
Vonný esenciální olej BLACK CHERRY
165 Kč
nahoru