Kadidelnice OMAN ROYAL pro jemné vykuřování

>
Moderní a při tom stylová orientální kadidelnice z leštěné zlaté mosazi pro jemné vykuřování vašich kadidel, pryskyřic, dřev, bylinek a vonných směsí. S praktickým, výškově nastavitelným sítkem budete mít vždy zajištěné optimální uvolňování vonného dýmu z vašich vykuřovadel ve zvolené a požadované intenzitě.
Rozměry
výška 13 cm
Materiál
mosaz
dostupnostskladem
Cena s DPH 399 Kč
Cena bez DPH 330 Kč

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Orientální kadidelnice se vyznačují nádhernými, tepanými vzory a rytinami dle starých, původních předloh. Každý kousek je doslova sběratelský unikát a je ozdobou všech interiérů.

Kadidelnice (vykuřovací pícka) Oman:

  • v moderním a při tom stylovém designu - zapadne skvěle do každého interiéru
  • je vyrobena z kvalitní, leštěné mosazi zlaté barvy
  • s tradičními filigránovými vzory a rytinami v orientálním stylu
  • některé druhy bylinek, dřev a pryskyřic potřebují menší odstup od čajové svíčky, než ostatní. U této kadidelnice si sami můžete regulovat výšku sítka a užít si tak skvělé vykuřování.
  • s praktickým, výškově nastavitelným sítkem pro optimální uvolňování vonného dýmu
  • vzácné vůně se jemně uvolňují do okolního prostoru dle vámi požadované intenzity
  • na izolačních nožičkách, s podstavcem a nádobkou na čajovou svíčku
  • kadidelnice je určena pro vykuřování bez uhlíku
  • snadná a jednoduchá manipulace i údržba

Návod k použití: Pomocí otočného kolečka si nejprve nastavte požadovanou výšku sítka. Na sítko vložte vaše zvolené vykuřovadlo a do mističky ve spodní části zapálenou čajovou svíčku. Vůně se bude jemně a pozvolna uvolňovat do okolního prostoru po celou dobu hoření čajové svíčky. Výhodou a předností této kadidelnice je, že svíčku můžete kdykoliv jednoduše uhasit a váš vykuřovací obřad tak přerušit a pokračovat v něm příště.

Upozornění: Kadidelnice je opatřena mosaznými nožičkami, které izolují žár z kadidelnice, ale pro zajištění větší bezpečnosti jí doporučujeme ještě umístit na nehořlavou podložku (tácek apod.). V přítomnosti malých dětí a domácích zvířat nenechávejte rozhořenou kadidelnici nikdy bez dozoru. Po skončení vykuřování nechte kadidelnici zcela vychladnout a následně z ní odstraňte zbytky spáleného vykuřovadla. Ideálně seškrábnout plochým jídelním nožem a omýt pod tekoucí vodou.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Kadidlo OMAN HOJARI GREEN ROYAL 20g
339 Kč
Myrha Somálsko 20g, Vykuřovadla.cz
96 Kč
Dračí krev AA kvalita SUMATRA
83 Kč
Benzoe siamská 20g
159 Kč
Zlatá ambra Premium - kostka 5g
175 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vykuřovací pícka keramická INKA BÍLÁ
949 Kč
Vánoční vonný difuzér WILD THINGS - CHRISTMAS SPICE 200 ml
1 390 Kč
Limitovaná vykuřovací směs KOUZLO VÁNOC ve skle
217 Kč
Limitovaná vykuřovací směs NOVÝ ROK ve skle
217 Kč
Kadidelnice litinový KOTLÍK PENTAGRAM velký
1 220 Kč
nahoru