Věž na vonné tyčinky věž ABU DHABI

Dáváte přednost kvalitě, luxusu a originalitě? Pak si rozhodně pořiďte krásný kovový stojánek na vonné tyčinky ze zlaté leštěné mosazi. Prostřednictvím vysekávaných ozdobných otvorů ve věži stojánku se dým z doutnajících vonných tyčinek pozvolna uvolňuje do prostoru a vytváří tak malebné kouřové efekty. Užijte si vykuřování vašich oblíbených vonných tyčinek královsky a stylově!
Rozměry
výška 32 cm
Materiál
leštěná mosaz
Průměr
7,5 cm
Barva
zlatá
Vhodné pro
vonné tyčinky s bambusovou štěpinou
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 850 Kč
Cena bez DPH 702 Kč

Luxusní majestátnost zlatého stojánku na vonné tyčinky Abu Dhabi zajisté ocení všichni milovníci krásných a elegantních bytových doplňků. Vysoký stojánek je vyroben z velmi kvalitní leštěné mosazi a umně řemeslně propracován. Užijte si své královské vykuřování!

Na stojáncích je patrný dokonalý soulad dekorativní a užitné funkce. Odnímatelné dno stojánku má v sobě čtyři otvory pro umístění tyčinek s bambusovou štěpinou. Jakmile vložíte doutnající tyčinky do stojánku, začne dým pozvolna stoupat vzhůru a procházet vybroušenými otvory ven, čímž dosáhnete úžasného kouřového efektu. Uvolněte se a nechte na sebe působit kouzlo vzácných vůní!

  • umně a řemeslně propracovaný, bohatě zdobený výřezy s orientálním vzorem
  • vyroben z kvalitní leštěné mosazi zlaté barvy, která pozitivně ovlivňuje a posiluje celý průběh vašeho vykuřování
  • s otvory pro čtyři vonné tyčinky s bambusovou štěpinou
  • praktická, odnímatelná spodní část pro zachycení a snadné vysypání spadaného popela

Alternativní zbožízobraz vše

nahoru