Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BERAN

Vykuřovací směs Beran z naší kolekce Znamení zvěrokruhu posiluje pozitivní vlastnosti tohoto znamení. Směsí Beran vykuřujte vždy, když potřebujete doplnit životní sílu a energii, povzbudit touhu a vášeň, dodat odvahu, nebo zvýšit sebevědomí.
Váha
20 g
Složení
červený santal, benzoe, myrha, skořice, zázvor aj.
Vykuřování
uhlík, kadidelnice, pícka, el. kadidelnice
Značka
Vykurovadla.cz
Vůně
sladká, ohnivá, prohřívající, harmonizující, příjemně kořeněná
dostupnostskladem
Cena s DPH 109 Kč
Cena bez DPH 90 Kč

Pečlivě a s láskou míchané originální vykuřovací směsi z kolekce vykuřovadel ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU jsme pro vás navrhli na základě našich dlouholetých poznatků a v souladu s lunárními cykly, tak aby jejich vůně i magické účinky, co nejlépe vystihovaly charakter jednotlivých znamení.

Pouhé přemýšlení o vašich cílech za pomocí pálení a vykuřování vhodných vonných směsí je nejlepším způsobem, jak své cíle a záměry můžete rychle projevit. Ingredience, které do směsí vybíráme, jsou energeticky velmi mocné, komunikují s vaší duší a dodávají správnou sílu vašim rituálům. Každou směs nabíjíme na našem oltáři během vhodné měsíční fáze. Směsi znamení zvěrokruhu vám pomáhají posílit pozitivní vlastnosti každého jednotlivého znamení.

Vybírejte si směs podle vašeho vlastního znamení zrození, ale i ze směsí dalších znamení, jejichž kvality chcete získat. Můžete je vykuřovat jako součást vaší magické práce, nebo kdykoliv potřebujete přidat kouzlo do vzduchu.

Nechte vonný dým, aby vás obklopil a zahalil svou pozitivní a silnou energií!

BERAN (ARIES)

21. březen — 20. duben

Element: Oheň

Planeta: Mars

Den: úterý, číslo: 9

Kvality: pozitivní, extrovertní a základní znamení

Polarita: aktivní, jangová, mužská

Barvy: červená, žlutá, oranžová

Kameny: rubín, karneol, jaspis, granát, diamant, achát, safír, topaz, hematit

První jarní den je astrologicky velmi významným dnem. O jarní rovnodennosti vstupuje Slunce do znamení Berana a prochází „jarním bodem", který je začátkem zvěrokruhu.  Stejně jako příroda, tak i my se probouzíme po zimě a nabíráme nový příval síly, energie a tvořivosti. Beran ztělesňuje nové začátky, nový začátek sezóny, jeho nekonečný potenciál a dostatek energie.

Lidé, narození pod znamením Berana, mívají energickou a odvážnou povahu. Jsou odhodláni sledovat své cíle. Jsou dobrodružní, vášniví a temperamentní.

Berani jsou často průkopníky a vůdci ve svém oboru, svým nadšením a odvahou inspirují ostatní jít tam, kam by se jinak neodvážili. Jsou všude tam, kde se tvoří něco nového. Jakmile, ale získají novou zkušenost, začnou se rychle nudit a hledají další výzvy. Často jednají impulzivně a bez rozvahy.

Beran je hrdinské znamení a rád bojuje za dobrou věc. Když Beran vidí něco, co podle něj není správné, ihned povstane, aby to změnil a neskončí, dokud nedosáhne svého cíle. Své plány realizuje díky odvaze, statečnosti a organizačním schopnostem. U dlouhodobých záměrů jej žene kupředu spíše umíněnost, než trpělivost či vytrvalost. Berani žijí především přítomností a budoucnost moc neřeší.

Slabiny: Vysoká energie Beranů se může stát destruktivní až agresivní a to v případě, když se zablokuje. V tu chvíli ztrácí svou dobrou náladu a může být umíněný, svéhlavý a zatvrzelý, postaví si hlavu a nic s ním nehne. Jeho hněv a zatvrzelost se naštěstí rychle rozptýlí. Nenechá si od nikoho poradit, málokdy se poučí ze svých omylů a své chyby pravidelně opakuje.

Aby mohl Beran co nejlépe využít svou neomezenou energii, potřebuje mít směr a zaměření. K tomu mu dopomáhá vládnoucí Mars, Venuše ho činí láskyplným a Slunce vznešeným i charismatickým.

Užití vykuřovací směsi Beran:

Mars:  energie, průbojnost, odvaha, vůle, sebedůvěra, vášeň, rozptyluje strach a obavy, motivace, zájem

Oheň : akce, síla vůle, tvořivost, vhled, iniciativa, podnikavost, nadšení

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Kadidelnice OMAN ROYAL pro jemné vykuřování
429 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BÝK
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BLÍŽENCI
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu RAK
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu LEV
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu PANNA
109 Kč
nahoru