Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu RAK

Vykuřovací směs Rak z naší kolekce Znamení zvěrokruhu posiluje pozitivní vlastnosti tohoto znamení. Směsí Rak vykuřujte vždy, když se potřebujete zbavit strachu, cítit se klidně a bezpečně. Něžné květinové tóny splývají tón v tónu se svěžími citrusy a prohřívající vůní exotických dřevin, myrhy a skořice, jejíž sladkost se rozpouští do chladivého pohlazení vodní tříště. Vůně, která vám poskytne ochrannou náruč matky, plnou důvěry, něhy a pohlazení.
Váha
20 g
Složení
mastix, tonka, skořice, růže, levandule, pačuli aj.
Vykuřování
uhlík, kadidelnice, pícka, el. kadidelnice
Vůně
jemná, svěží, květinová, prohříívající, jiskřivá, vodní
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 109 Kč
Cena bez DPH 90 Kč

Pečlivě a s láskou míchané originální vykuřovací směsi z kolekce vykuřovadel ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU jsme pro vás navrhli na základě našich dlouholetých poznatků a v souladu s lunárními cykly, tak aby jejich vůně i magické účinky, co nejlépe vystihovaly charakter jednotlivých znamení.

Pouhé přemýšlení o vašich cílech za pomocí pálení a vykuřování vhodných vonných směsí je nejlepším způsobem, jak své cíle a záměry můžete rychle projevit. Ingredience, které do směsí vybíráme, jsou energeticky velmi mocné, komunikují s vaší duší a dodávají správnou sílu vašim rituálům. Každou směs nabíjíme na našem oltáři během vhodné měsíční fáze. Směsi znamení zvěrokruhu vám pomáhají posílit pozitivní vlastnosti každého jednotlivého znamení.

Vybírejte si směs podle vašeho vlastního znamení zrození, ale i ze směsí dalších znamení, jejichž kvality chcete získat. Můžete je vykuřovat jako součást vaší magické práce, nebo kdykoliv potřebujete přidat kouzlo do vzduchu.

Nechte vonný dým, aby vás obklopil a zahalil svou pozitivní a silnou energií!

RAK (CANCER)

21. červen -- 22. červenec

Element: Voda

Planeta: Měsíc

Den: pondělí číslo: 2

Kvality: negativní, introvertní a základní znamení

Polarita: jinová, ženská, receptivní

Barvy: modrá, bílá, stříbrná, perleťová

Kameny: měsíční kámen, perly, smaragd, avanturín, tyrkys, opál, jadeit, zelený jaspis

Když Slunce vstoupí do znamení Raka, rok dosáhl svého vrcholu. Nastává čas oslavovat pečující aspekty Matky přírody, její plodnost a hojnost, z níž pramení veškerý život. Rak je znamením něžné a láskyplné péče o své bližní. Jeho symbolem je krab, který žije jak v oceánu, tak na souši. Jeho pohled míří do minulosti, k původu a tradicím. Z minulosti čerpá jistotu a sílu pro přítomnost i budoucnost, protože z ničeho nemá větší strach, než opustit bezpečí své ulity a vystavit se tak nebezpečí života.

Lidé, narození pod znamením Raka mají silnou orientaci na rodinu a péči o ní. S láskou a něhou se starají o své děti i milované osoby, dbají o jejich zdraví i potřeby. Jsou citliví, vnímaví, laskaví a soucitní.

Raci patří mezi nejkomplikovanější znamení zvěrokruhu. Jsou neustále pod vládou svých pocitů, nálad, hnutí mysli a přání -- stejně jako jejich skutečný račí protějšek přílivem, odlivem a vodním tokem. Jsou silně citově zranitelní, senzitivní a mají velkou potřebu ochrany a pocitu bezpečí. Tu jim poskytuje jejich ulita, která je jejich domovem a zároveň bezpečným přístavem. Ochotně a rádi pomáhají ostatním, ale také se nechávají sami opečovávat. Jejich citové pouto k rodině a bližním je vede k závislosti na druhých. Velmi těžce nesou citová zklamání i ztráty, protože do vztahů hodně investují. Jsou-li Raci v dětství odloučeni od milované osoby, pak se jejich citové rány velmi dlouho hojí.

Slabiny: Račí tendence žít v minulosti je nutí držet se stále starých pocitů a to i dávno přežitých. Je-li jejich energie zablokovaná, mohou být manipulativní, kritičtí, zraňující, ustaraní a neadekvátně usilující o pocity jistoty i bezpečí. V tu chvíli mohou své blízké i citově vydírat. Obecně nesnášejí jakékoliv změny. Využijí-li však pozitivní energii Jupitera, který rozjasní jejich náladovou povahu, budou velmi charizmatičtí a začnou se opět láskyplně věnovat pečovatelské činnosti.

Užití vykuřovací směsi Rak:

Měsíc: citlivost, intuice, psychika, sebereflexe, plodnost, astrální cestování, vizualizace, duchovno

Voda: vnímavost, představivost, emoce, péče, moudrost, láska, matka, rodina, domov, důvěra, klid, bezpečí, schopnost chápat jednotlivé pocity, empatie

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Plátek MICA přírodní slída 2 ks, 6,5x6cm
93 Kč
Mořský písek k vykuřování 200g
49 Kč
Rychlozápalné uhlíky Řecko ø 2,7cm box (20rolí,120ks)
299 Kč
Rychlozápalné uhlíky Holandsko 4cm box (10rolí,100ks)
594 Kč
Rychlozápalné uhlíky Řecko ø 3,3cm role (10 ks)
42 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BERAN
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BLÍŽENCI
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu LEV
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BÝK
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu PANNA
109 Kč
nahoru