Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu STŘELEC

Magická vykuřovací směs Střelec z naší kolekce Znamení zvěrokruhu posiluje pozitivní atributy tohoto znamení. Střelec je znamení veselé, kterému vládne planeta štěstí a optimismu - Jupiter. Touto směsí vykuřujte vždy, když potřebujete rozproudit energii a povzbudit životní sílu. Hravá, uvolňující a prohřívající vůně vám otevře nečekané obzory a dodá vám odvahu uskutečnit své plány. Vydejte se s ní na cesty, vstříc novým zážitkům a dobrodružstvím. Budete plní nadšení, optimismu, radosti a chuti do života.
Váha
20 g
Složení
myrha, benzoe, levandule, zázvor, kardamom, skořice, galgant aj.
Vykuřování
uhlík, kadidelnice, pícka, el. kadidelnice
Vůně
sladká, exotická, ohnivá, prohřívající, harmonizující, kořeněná
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 109 Kč
Cena bez DPH 90 Kč

Pečlivě a s láskou míchané originální vykuřovací směsi z kolekce vykuřovadel ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU jsme pro vás navrhli na základě našich dlouholetých poznatků a v souladu s lunárními cykly, tak aby jejich vůně i magické účinky, co nejlépe vystihovaly charakter jednotlivých znamení.

Pouhé přemýšlení o vašich cílech za pomocí pálení a vykuřování vhodných vonných směsí je nejlepším způsobem, jak své cíle a záměry můžete rychle projevit. Ingredience, které do směsí vybíráme, jsou energeticky velmi mocné, komunikují s vaší duší a dodávají správnou sílu vašim rituálům. Každou směs nabíjíme na našem oltáři během vhodné měsíční fáze. Směsi znamení zvěrokruhu vám pomáhají posílit pozitivní vlastnosti každého jednotlivého znamení.

Vybírejte si směs podle vašeho vlastního znamení zrození, ale i ze směsí dalších znamení, jejichž kvality chcete získat. Můžete je vykuřovat jako součást vaší magické práce, nebo kdykoliv potřebujete přidat kouzlo do vzduchu.

Nechte vonný dým, aby vás obklopil a zahalil svou pozitivní a silnou energií!

STŘELEC (SAGITTARIUS)

23. listopad -- 21. prosinec

Element: Oheň

Planeta: Jupiter

Den: čtvrtek, číslo: 3

Kvality: pozitivní, extrovertní a proměnlivé znamení

Polarita: aktivní, jangová, mužská

Barvy: veselé a ohnivé, žlutá, zlatá, oranžová, modrá, zelená, bílá, šedá

Kameny: topaz, rubín, safír, granát, tyrkys, jantar, avanturín, labradorit, malachit, lapis lazuli  

Když Slunce vstoupí do znamení Střelce, listí ze stromů již opadalo a příroda přešla do zimního spánku. Přesto je tato ospalá doba plná naděje -- začínají se blížit vánoce, Nový rok a zimní slunovrat, kdy se dny začnou opět prodlužovat. V čase adventním se pořádají četné večírky a společenké akce. S dychtivostí, radostným očekáváním i nadšením chystáme  oslavy vánočních a novoročních svátků. Je to vhodný čas využít pozitivní, činorodou energii tohoto ohnivého znamení a třeba si zaletět na exotickou dovolenou, nebo alespoň doma, u krbu, popustit uzdu své fantazii a spřádat nové a klidně i odvážné plány do budoucna. Nic není nemožné, když to začnete připravovat s dostatečným předstihem - Střelec vám přináší naději, nečekané možnosti a pomáhá vám ujasnit si své cíle.

Střelec je veselý optimista, král večírků, který rád vidí a je viděn. Vyhledává společenská setkání, aby našel ochotné publikum pro své přednášky a nové projekty.

Zrozenci ve znamení Střelce jsou vizionáři, kteří často svými nápady předběhnou dobu. Mají čich na nové příležitosti a jdou svému štěstí vstříc. Proto se jim obvykle v životě všechno daří. Jsou přátelští a sebejistí. Když se jim něco náhodou nepodaří, tak si s tím nedělají žádnou velkou hlavu a jednoduše si najdou nový cíl. Mottem Střelce je „lepší nastavit cíl vysoko a minout, než nevystřelit šíp vůbec“.

Milují svobodu a nezávislost. Jsou to rození dobrodruhové, kteří rádi cestují, sportují a žijí aktivním, uvolněným a radostným životem. S lehkostí a nenuceností se pohybují ve všech společenských kruzích, kde jim jejich šarm, přátelská povaha, vrozený optimismus a pozitivní přístup k životu zaručují přízeň všech. Jsou upřímní a otevření. Očekávají velkolepost ve všech aspektech života.  

Slabiny: Střelci jsou lehkomyslní, příliš slibují a své sliby pak neplní. Nesnáší omezování a neradi se vážou. Je pro ně obtížné se někde trvale usadit a mohou propadat depresi, když kolem nich není zrovna žádné vzrušení. To se pak nudí a jsou neklidní. Jsou-li jeho energie zablokované, může se stát, že propadne věčnému hledání nových výzev a nikdy ničeho nedosáhne, nebo nebude s ničím spokojen, protože tráva bude vždy zelenější na druhé straně. Využije-li pozitivních aspektů Slunce, které mu může pomoci prorazit tuto bariéru, postoupí tak o krok dále, směrem k vlastní svobodě a naplnění snů i vizí.   

Magické užití vykuřovací směsi Střelec:

Jupiter: ochrana, léčení, víra, naděje, moudrost, vedení, osobní rozvoj, prosperita, spiritualita  

Oheň: životní síla, energie, akce, vůle, iniciativa, odvaha, nadšení, tvořivost, podnikavost, vhled

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Plátek MICA přírodní slída 2 ks, 6,5x6cm
93 Kč
Mořský písek k vykuřování 200g
49 Kč
Rychlozápalné uhlíky Řecko ø 2,7cm box (20rolí,120ks)
299 Kč
Rychlozápalné uhlíky Holandsko 4cm box (10rolí,100ks)
594 Kč
Rychlozápalné uhlíky Řecko ø 3,3cm role (10 ks)
42 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu LEV
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BERAN
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BÝK
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu BLÍŽENCI
109 Kč
Vykuřovací směs znamení zvěrokruhu RAK
109 Kč
nahoru