Vonný esenciální olej POMERANČ A SKOŘICE

Esenciální vonný olej Pomeranč a Skořice spolu s praskajícím dřevem v krbu doladí tu pravou atmosféru vánočních oslav a navodí vám hřejivý pocit útulného domova, plného radosti, štěstí a pohody. Vůně šťavnatého pomeranče a čerstvého grapefruitu v kombinaci s tóny skořice a hřebíčku s kořeněným nádechem anýzu, koriandru a zázvoru vás příjemně zahřeje na těle i na duši.
Objem
12 ml
Vhodné pro
vánoce, zima, podzim
Země původu
Velká Británie
Vykuřování
aromalampa
Vůně
vánoční, sladce ovocná a kořeněná
Značka
Ashleigh & Burwood London
dostupnostskladem
Cena s DPH 165 Kč
Cena bez DPH 136 Kč

Vonný esenciální olej je součástí prvotřídní kolekce luxusních bytových vůní anglické značky Ashleigh & Burwood, která je velice žádanou a vysoce ceněnou špičkou mezi světovými výrobci interiérových vůní.

Vonné oleje této značky se vyznačují perfektní kvalitou zpracování, unikátními kompozicemi jemných a delikátních vůní, s intenzivním a dlouho trvajícím vonným efektem. 

Vůně: prohřívající a uklidňující, sladce ovocná, pikantně kořeněná

Tóny: vůně šťavnatého pomeranče a čerstvého grapefruitu v kombinaci s tóny skořice a hřebíčku s kořeněným nádechem anýzu, koriandru a zázvoru

Roční období:  podzim, zima, vánoce. Tuto slavnostní vonnou kompozici můžete používat po celý rok, ale ideálním časem jsou především chladnější podzimní a zimní dny - je to vůně, která vás povzbudí, doplní životní sílu a vnese novou, pozitivní energii

Interiérový styl: vhodný k provonění všech interiérů - bytů, domů, kanceláří, obchodů, masážních salonů apod. Lze jej používat v aromalampách a vonných kamenech, nebo přidávat do podpourri.

Přínos: esenciální vonné oleje příjemně provoní vaše okolní prostory, zbaví je všech nežádoucích pachů a pozitivně ovlivní váš psychický stav i emoce. Zlepšují náladu, zesilují vaše pracovní a intelektuální výkony, uklidňují a povzbuzují psychiku, navozují harmonické pocity dobré nálady, štěstí, lásky a optimismu. Odplavují stres, únavu a napětí. Spojení aromaterapeutické vonné substance s teplem hořící svíčky vás pohladí a zahřeje na duši.

Doba hoření: vonné oleje Ashleigh & Burwood jsou silně koncentrované, s vysokým procentem obsažených esenciálních silic, proto se vyznačují příjemnou, dlouho trvající a intenzivní vůní, která dokonale provoní každý interiér až na 80 hodin.

Vyrobeno: Velká Británie

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Aromalampa Pentagram
238 Kč
Aromalampa Květ života fialová
410 Kč
Aromalampa Květ života černá
410 Kč
Aromalampa WHITE FLOWERS
158 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vonný esenciální olej WHITE CHRISTMAS
165 Kč
Vonný esenciální olej ROSE & WHITE OUD
165 Kč
Vonný esenciální olej SEA BREEZE
165 Kč
nahoru