Vonný esenciální olej SANDALWOOD santalové dřevo

Vonný esenciální olej Santalové dřevo s luxusní dřevitou vůní s výrazným akordem santalového dřeva v mistrovském spojení s pikantním pačuli a sladkým pomerančem potěší každého milovníka vzácných orientálních vůní. Vaše prostory budou nádherně a dlouhodobě provoněny přitažlivým a jemně smyslným aroma.
Objem
12 ml
Vhodné pro
jaro, podzim, zima, vánoce, chladné a deštivé dny
Země původu
Velká Británie
Vykuřování
aromalampa
Vůně
exotická, orientální, dřevitá, nasládlá, smyslná
Značka
Ashleigh & Burwood London
dostupnostskladem
Cena s DPH 150 Kč
Cena bez DPH 124 Kč

Vonný esenciální olej je součástí prvotřídní kolekce luxusních bytových vůní anglické značky Ashleigh & Burwood, která je velice žádanou a vysoce ceněnou špičkou mezi světovými výrobci interiérových vůní.

Vonné oleje této značky se vyznačují perfektní kvalitou zpracování, unikátními kompozicemi jemných a delikátních vůní, s intenzivním a dlouho trvajícím vonným efektem. 

Vůně: dřevitá, orientální, pikantně kořeněná, gurmánská, sladká, balzamická, uklidňující, smyslná, antiseptická

Tóny: exotické sladké santalové dřevo ve spojení pikantně smyslného pačuli a sťavnatých pomerančů

Roční období: jaro, podzim, zima, vánoce. Tuto slavnostní vonnou kompozici můžete používat po celý rok, ale ideálním časem jsou především chladnější a deštivé dny - je to vůně, která vás povzbudí, doplní životní sílu a vnese novou, pozitivní energii

Interiérový styl: vhodný k provonění všech interiérů - bytů, domů, kanceláří, obchodů, masážních salonů apod. Lze jej používat v aromalampách a vonných kamenech, nebo přidávat do podpourri.

Přínos: esenciální vonné oleje příjemně provoní vaše okolní prostory, zbaví je všech nežádoucích pachů a pozitivně ovlivní váš psychický stav i emoce. Zlepšují náladu, zesilují vaše pracovní a intelektuální výkony, uklidňují a povzbuzují psychiku, navozují harmonické pocity dobré nálady, štěstí, lásky a optimismu. Odplavují stres, únavu a napětí. Spojení aromaterapeutické vonné substance s teplem hořící svíčky vás pohladí a zahřeje na duši.

Doba hoření: vonné oleje Ashleigh & Burwood jsou silně koncentrované, s vysokým procentem obsažených esenciálních silic, proto se vyznačují příjemnou, dlouho trvající a intenzivní vůní, která dokonale provoní každý interiér až na 80 hodin.

Vyrobeno: Velká Británie

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Aromalampa PINK FLOWERS
158 Kč
Aromalampa ROSE FLOWERS
158 Kč
Aromalampa WHITE FLOWERS
158 Kč
Aromalampa Květ života černá
410 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vonný esenciální olej POMERANČ A SKOŘICE
165 Kč
Vonný esenciální olej TEA ROSE
165 Kč
Vonný esenciální olej CHRISTMAS SPICE
165 Kč
Vonný esenciální olej WHITE CHRISTMAS
165 Kč
nahoru