Vánoční vonný difuzér WILD THINGS - CHRISTMAS SPICE 200 ml

>
U pana Lišáka jsou vánoční oslavy v plném proudu. Paní Lišáková právě nese mísu teplých a sladce vonících vanilkových rohlíčků a společně usedají k planoucímu krbu, ze kterého se line příjemná vůně dřeva a pryskyřic. K tomu všemu samozřejmě nechybí tradiční vánoční punč, plný šťavnatých tónů čerstvých pomerančů, tradiční vanilky, skořice a hřebíčku. Vánoční difuzér Christmas spice umocní vaší slavnostní náladu, báječně zahřeje a polaská smysly.
Rozměry
14 x 9 cm
Materiál
skleněná dóza
Objem
200 ml
Vhodné pro
provonění, čištění a dezinfekci prostor
Vůně
vánoční
Značka
Ashleigh & Burwood London
Země původu
Velká Británie
dostupnostskladem
Cena s DPH 1 390 Kč
Cena bez DPH 1 149 Kč

Prémiová, designérská vánoční kolekce s názvem WILD THINGS od anglické firmy Ashleigh & Burwood London je nápaditou sbírkou těch nejlepších vánočních vonných kompozic, sestavených z přírodních esencí pro příjemné povzbuzení a pohlazení vašich smyslů. Nápaditý a luxusní design, spolu s nádherně opojnou vůní vás naladí na příjemnou a pohodovou atmosféru vánočních svátků.

Vánoční vonný difuzér obsahuje desginérskou ozdobnou dózu,z vysoce kvalitní keramiku se zlatým víčkem, vytvořenou předními londýnskými návrháři, dále pak náplň s parfémovou vonnou esencí CHRISTMAS SPICE a 12 ks vysoce kvalitních bambusových tyčinek. Vše je zabaleno do kouzelné dárkové krabice s motivem WILD THINGS - MR. FOX.

  • Krásný vánoční dárek, který potěší každého a zároveň bude i voňavou dekorativní ozdobou vašeho interiéru.
  • Difuzér můžete doplnit o vánoční svíčku ze stejné řady WILD THINGS a vytvořit tak jedinečný dárkový balíček pro vaše blízké.
  • Difuzér se vyznačuje příjemnou, intenzivní a dlouhotrvající vůní.
  • Difuzéry s náplní o obsahu 200 ml spolehlivě provoní interiéry o velikosti cca 20 m2 a více. Jsou pro to vhodné pro použití i do větších prostor.

Vyrobeno: Velká Británie

Jak funguje aroma difuzér?

  • Aroma difuzér představuje příjemný, rychlý a jednoduchý způsob provonění všech interiérů. Hodí se šaten, stejně tak do obytných místností, kanceláří, obchodů, hotelů, wellness, salónů krásy i reprezentativních prostor.
  • Aroma difuzéry obsahuje náplň s vonnými esencemi, které se za pomocí přírodních bambusových tyčinek postupně odpařují do vzduchu a tím vytvářejí v místnosti příjemně svěží, provoněné a útulné aroma.
  • Předností aroma difuzéru je jeho jednoduchý způsob použití. Není třeba nic zapalovat. Difuzér vám snadno  provoní interiér za pomocí bambusových tyčinek.
  • Vonné účinky difuzérů jsou zpravidla jemné a dlouhodobé. Intenzitu a trvanlivost vůně si sami můžete regulovat množstvím namočených tyčinek a jejich občasným otáčením.

Upozornění: Skladujte a uchovávejte mimo dosah dětí! Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí je vyplachujte čistou vodou.

Alternativní zbožízobraz vše

PALO SANTO přírodní vonné tyčinky
95 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ přírodní vonné tyčinky
95 Kč
nahoru