Vánoční vonná svíčka WILD THINGS - CHRISTMAS SPICE 320 g

>
U pana Lišáka jsou vánoční oslavy v plném proudu. Paní Lišáková právě nese mísu teplých a sladce vonících vanilkových rohlíčků a společně usedají k planoucímu krbu, ze kterého se line příjemná vůně dřeva a pryskyřic. K tomu všemu samozřejmě nechybí tradiční vánoční punč, plný šťavnatých tónů čerstvých pomerančů, tradiční vanilky, skořice a hřebíčku. Vánoční svíčka Christmas spice umocní vaší slavnostní náladu, báječně zahřeje a polaská smysly.
Rozměry
15 x 8,5 cm
Váha
320 g
Vhodné pro
slavnostní a sváteční provonění, podzim, zima, vánoce
Vůně
vánoční
Značka
Ashleigh & Burwood London
Země původu
Velká Británie
dostupnostskladem
Cena s DPH 1 390 Kč
Cena bez DPH 1 149 Kč

Prémiová, designérská vánoční kolekce s názvem WILD THINGS od anglické firmy Ashleigh & Burwood London je nápaditou sbírkou těch nejlepších vánočních vonných kompozic, sestavených z přírodních esencí pro příjemné povzbuzení a pohlazení vašich smyslů. Nápaditý a luxusní design, spolu s nádherně opojnou vůní vás naladí na příjemnou a pohodovou atmosféru vánočních svátků.

Vánoční svíčka WILD THINGS - CHRISTMAS SPICE (vánoční koření), MR. FOX je ručně odlévaná do působivé ozdobné dózy z vysoce kvalitní keramiky, které zároveň ochrání váš nábytek před vyteklým voskem. Dóza je opatřena zlatým masivním víčkem a po vyhoření svíčky jí můžete využívat k dalším dekoračním účelům - na šperky, sladkosti, kávu, čaj, koření apod.

  • Krásný vánoční dárek, který potěší každého a zároveň bude i jedinečnou, dominantní ozdobou všech interiérů.
  • Svíčku můžete doplnit o vánoční difuzér ze stejné řady WILD THINGS - CHRISTMAS SPICE a vytvořit tak originální dárkový balíček pro vaše blízké.
  • Svíčka se vyznačuje příjemnou, intenzivní a dlouhotrvající vůní.
  • Díky kvalitnímu bavlněnému knotu je doba použití až 40 hodin.

Vyrobeno: Velká Británie

Alternativní zbožízobraz vše

Vánoční vonná svíčka WILD THINGS - CHRISTMAS SPICE 320 g
1 390 Kč
Vánoční vonný difuzér WILD THINGS - CHRISTMAS SPICE 200 ml
1 390 Kč
Malá parfémová lampa TSARINA
990 Kč
nahoru