Limitovaná vykuřovací směs KOUZLO VÁNOC ve skle

>
NOVINKA! Vykuřovací směs Kouzlo Vánoc z limitované zimní edice, která je inspirovaná časem adventním i kouzlem vánočním. Slavnostní nálada, radostné očekávání, vůně jehličí a pečeného cukroví, koledy, betlémy, rodina, přátelé, blízcí a především kouzelná a magická atmosféra -- to je to, co dělá Vánoce Vánocemi. A na tuhle jedinečnou atmosféru se naladíte zapálením naší adventně vánoční směsi. Dokážete se uvolnit a zapomenout na shon i každodenní starosti. Načerpáte z ní lásku, klid, mír, harmonii a pravého ducha Vánoc.
Rozměry
60 ml
Materiál
skleněná dóza s korkovým uzávěrem
Složení
vzácné pryskyřice, vonná dřeva, bylinky a orientální koření
Vhodné pro
slavnostní a sváteční provonění, zimní slunovrat, advent, vánoce
Vykuřování
uhlík, kadidelnice, el. kadidelnice, pícka, plátek mica
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostna dotaz
Cena s DPH 229 Kč
Cena bez DPH 189 Kč

Milujete čas adventní, vánoce a vánoční vůně?

My ano, proto vám chceme udělat radost a speciálně pro vás jsme namíchali naší kouzelnou limitku zpříjemňující tento magický čas - vykuřovací směs s názvem „Kouzlo Vánoc“, která vás naladí na tu pravou vánoční atmosféru!

Svátečně laděná kompozice „Kouzlo Vánoc“ rozehraje svůj vánoční koncert úvodními akordy v tradičním vánočním pojetí, kterému dominuje pikantně hřejivá vůně skořice, hřebíčku, badyánu, kardamomu a muškátového oříšku.  

Nastupují něžné tóny krémového santalového dřeva, které se zvolna rozpouští, v mystikou opředené a sladce balzamické tónině ze vzácných kadidel, myrhy a jantaru. Celá gurmánská árie vrcholí závěrečným vystoupením v bohatých a sladce smyslných akordech z chumlavě hebké vanilky, sametové ambry a našlehané pomerančové pěny s příchutí mandlové tonky.

Směs je balena do praktického, ekologického a k životnímu prostředí šetrného, skleněného obalu s korkovým uzávěrem, který po spotřebování vykuřovadla můžete opětovně použít.

Vykuřovací směs Kouzlo Vánoc:

  • limitovaná edice ze zimní kolekce -  vyrobena v omezeném počtu kusů
  • nabídka platí pouze do vyprodání  skladových zásob
  • slavnostní, adventní a vánoční vůně
  • bohatá a mnohovrstvá, příjemně prohřívající, sladce ovocná, pryskyřičná, balzamická
  • originální a jedinečná receptura od Vykuřovadla.cz - vůně je složená z 21 druhů vzácných pryskyřic, dřev, orientálního koření a vanilkového esenciálního oleje
  • uvolňuje, uklidňuje, ulevuje od stresu, napětí a každodenních starostí
  • napomáhá duchovnímu rozvoji a sebepoznání
  • přináší lásku, radost, štěstí, klid a domácí pohodu
  • navozuje slavností vánoční atmosféru.
  • čistí a ochraňuje vaše domovy a zanechává je nádherně provoněné

Kouzlo Vánoc můžete použít i jako vykuřovadlo k uctění Slunce, světla a zimního slunovratu.

Kolekční vůně z limitované edice jsou ekologicky*, vkusně a tématicky baleny do skleněných lahviček s korkovým uzávěrem. Skvěle se tak hodí jako dárek pro všechny milovníky a sběratele těch nejčistších přírodních vůní z celého světa.

*sklo je zcela přírodní produkt, zdravotně nezávadný a šetrný k životnímu prostředí

Přejeme vám všem krásný a poklidný čas adventní, naplněný láskou, klidem, mírem a domácí pohodou. A samozřejmě i krásnou vůní...

Alternativní zbožízobraz vše

PALO SANTO přírodní vonné tyčinky
95 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ přírodní vonné tyčinky
95 Kč
nahoru