Limitovaná vykuřovací směs NOVÝ ROK ve skle

>
Speciálně pro vás namíchaná limitovaná vykuřovací směs novoročního kadidla, které vám pomůže úspěšně vkročit do nového roku 2022! Bohatá vůně novoroční směsi očistí vás i vaše domovy od ulpělých negativních energií a navodí ideální prostředí pro to, abyste měli šťastný, úspěšný a prosperující celý nový rok. Jejím prostřednictvím si můžete stanovit své záměry, plány a předsevzetí, nebo splnit své sny a touhy.
Rozměry
60 ml
Materiál
skleněná dóza s korkovým uzávěrem
Složení
Palo Santo, kadidlo, myrha, kopál zlatý, mořská sůl, cedr, jantar aj.
Vhodné pro
lásku, ochranu, štěstí, radost, hojnost a prosperitu
Vykuřování
uhlík, kadidelnice, el. kadidelnice, pícka, plátek mica
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostna dotaz
Cena s DPH 217 Kč
Cena bez DPH 179 Kč

Vážení a milí přátelé,

děkujeme Vám za Vaši laskavou přízeň a podporu v minulém roce! Společně s námi šíříte lásku, štěstí a světlo. Jste pro nás nejen zdrojem inspirace, ale dodáváte nám chuť a radost do další práce. Velice si toho ceníme, a proto jsme speciálně pro Vás namíchali naší limitovanou vykuřovací směs novoročního kadidla, které Vám pomůže úspěšně vkročit do nového roku 2022! 

Svěží, bohatá a mnohovrstvá vůně "novoroční směsi" očistí Vás i Vaše domovy od ulpělých negativních energií a navodí ideální prostředí pro to, abyste měli šťastný, úspěšný a prosperující celý nový rok. Jejím prostřednictvím si můžete stanovit své záměry, plány, předsevzetí, nebo splnit své sny a touhy.

Můžete tak učinit za pomoci malého voňavého rituálu:

Najděte si klidnou chvilku, udělejte si pohodlí a několikrát se zhluboka nadechněte. Poté zapalte novoroční vykuřovací směs a na papír si při tom sepisujte vše, co chcete v tomto roce dosáhnout, získat, nebo změnit. Hledáte lásku, zdraví, finanční stabilitu, přátelství, radost, dobrodružství? Pište jasně, stručně a obecně - vesmír Vám přinese to, co je pro Vás nejlepší. A naše kadidlová směs je pečlivě namíchána tak, aby Vám k tomu dopomohla.

Během rituálu lze použít i následující afirmaci:

"Bože a Bohyně, Matko Země a Otče Stvořiteli ze srdce Vám děkuji za vše, co mám a čeho se mě v mém životě dostává. Pomocí Vzduchu čistím minulost a připravuji se na úspěšný a prosperující nový rok 2021. Nechť toto posvátné kadidlo naplní vzduch a odvane vše negativní. (Představujte si při tom, jak vše negativní opouští vaše energetické pole). Pomocí Ohně připravuji budoucnost a připravuji se na prosperující rok 2021. (Můžete si u toho zapálit svíčku a představovat si, jak oheň přináší světlo, lásku, energii a radost do Vaší budoucnosti). Pomocí Vody vitalizuji budoucnost. (Napijte se čisté vody ze sklenice a vizualizujte si, jak vás voda čistí, oživuje, posiluje a energetizuje). S pomocí Země a jejích vzácných darů v podobě tohoto kadidla vítám prosperující nový rok 2021. Pro nejvyšší dobro. Tak, ať to je. Děkuji."

Na závěr poděkujte všem elementům za jejich přítomnost a pomoc a propusťte je tak, že 3x poklepete na podlahu.

Vykuřovací směs Nový rok:

  • limitovaná edice ze zimní kolekce - vyrobena v omezeném počtu kusů
  • nabídka platí pouze do vyprodání skladových zásob
  • jiskřivá, zářivá, prohřívají, svěží a příjemně balzamická vůně
  • nechybí v ní dary Tří králů právě narozenému Ježíšovi: myrha, kadidlo a zlaté kadidlo
  • originální a jedinečná receptura od Vykuřovadla.cz - vonná kompozice je složená z 21 druhů vzácných pryskyřic, kadidel, dřev a pečlivě vybraných bylin vhodných pro energie roku 2022 a nastupujícího roku Tygra. Je doplněná mořskou solí pro očistu a ochranu, 100 % přírodními BIO esenciálními oleji bergamotu a cedru, které jí přidávají svěží a jemný dřevitý nádech.
  • podporuje vaše touhy, sny, plány, záměry a předsevzetí 
  • navozuje slavnostní a harmonickou novoroční atmosféru.
  • čistí a ochraňuje vaše domovy a zanechává je nádherně provoněné

Kolekční vůně z limitované edice jsou ekologicky*, vkusně a tématicky baleny do skleněných lahviček s korkovým uzávěrem. Skvěle se tak hodí jako dárek pro všechny milovníky a sběratele těch nejčistších přírodních vůní z celého světa.

*sklo je zcela přírodní produkt, zdravotně nezávadný a šetrný k životnímu prostředí

Přejeme Vám úspěšnou plavbu klidnými vodami roku 2022 a ať vám vlny příjemných vůní přinášejí jen samou radost, štěstí, lásku, zdraví a spokojenost po celý rok i život!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Vykuřovací pícka keramická LASTURE MODRÁ
849 Kč
Kadidelnice miska keramická BLACK MOON
179 Kč
Kadidelnice BLACK MOON pro jemné vykuřování
599 Kč
Kadidelnice vykuřovací miska ČAKROVÝ POHÁR
520 Kč
Kadidelnice vykuřovací miska ČAKROVÝ KALICH
520,-
470 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

OUD and ROSE BAKHOOR Omán 20g
199 Kč
nahoru