NASAEM BAKHOOR Nabeel Perfumes kadidlo

>
Nasaem Bakhoor je prvotřídní parfémové kadidlo od Nabeel Perfumes, které vás okouzlí krásnou květinovou vůní s nádechem Orientu. Vonná kompozice se skládá z přírodních chipsů vzácného oudového dřeva z Kambodži, namočeného ve vonných esenciálních olejích a slisovaných do 9 bločků, které vypadají jako tabulka čokolády. Vykuřujte pro provonění interiérů, k parfemaci oděvů, prádla i předmětů. Příjemně zrelaxuje a uvolní vaší duši i mysl.
Váha
40 g
Složení
oud, ambra, pižmo, orchidej, růže, jasmín aj.
Vhodné pro
parfemaci a očištění interiérů, prádla, předmětů a osob
Vykuřování
elektrická kadidelnice, bakhoor kadidelnice, pícka, uhlík a plátek mica
Země původu
Spojené arabské emiráty
Značka
Nabeel Perfumes
Vůně
orientální, oudová, květinová, dřevitá, kořeněná
dostupnostskladem
Cena s DPH 282 Kč
Cena bez DPH 233 Kč

Bakhoor kadidla jsou luxusní parfémové směsi určené k vykuřování, očištění a provonění interiérů, předmětů i osob.

Parfémové směsi se vyrábějí namáčením štěpinek vzácného agarového (oudového) dřeva do nejkvalitnějších vonných esenciálních olejů, pryskyřic a bylinek a každá vonná kompozice má své jedinečné aroma. Následně se celá směs uvaří, nebo upeče a nechá se uzrát. Je to stejné, jako s vínem - čím je směs starší a zralejší, tím má lepší vůni a kvalitu.

Bakhoor směsi jsou ve světě vykuřování považovány za vonná umělecká díla, stejně jako niche parfémy.

Složení parfémové směsi Nasaem Bakhoor:

Hlava: ananas, švestka, pelyněk, limetka, bergamot, šafrán 

Srdce: orchidej, růže, pelargonie, jasmín, konvalinka, Iris

Základ: cedr, guajakové dřevo, oud (agarwood), pačuli, nagarmotha, bílé pižmo, tonka, ambra 

Popis a užití:

Ovocné pohlazení v čele se svěžími citrusovými tóny limetek a bergamotu, pikantním šafránem a sladkým ananasem zlehounka vstřebává nahořklou nótu pelyňku. Z ovocných tónů zvolna přechází do něžné květinové svůdnosti, které vévodí růže, jasmín, kosatec a exotická orchidej. Květinovou krásu pozvedávají balzamické dřevité tóny guajaku a cedru. Orientální, sladce kořeněná nagarmotha společně s mnohovrstvou kouřově zemitou vůní agarového dřeva je vyvážena gurmánskými akordy vanilky, tonkových bobů, smyslné ambry a bílého pižma.

  • vykuřujte pro každodenní provonění, parfémování a očistu vašich domovů
  • pro zvýšení pozitivní energie a harmonických vibrací
  • pro zlepšení nálady, uvolnění mysli, uklidnění, relaxaci a posílení kreativity
  • pro lásku a navození romantické atmosféry
  • pro chvíle klidu, radosti, štěstí a pohody
  • pro parfemaci oděvů, vlasů a ložního prádla
  • pro neutralizaci nepříjemných pachů v domácnosti a dezinfekci vzduchu (při vaření, z toalet zvířecích mazlíčků, kouř z cigaret, při nemoci atd.)
  • pro posílení úspěšných obchodů a obchodních vztahů, přilákání nových zákazníků i obchodních partnerů
  • k naplnění vašich cílů, přání a záměrů

Návod k použití:

Aby se krásné vůně bakhoorových směsí plně rozvinuly, je vhodné zahřívat je jemněji a pozvolna. K tomu se ideálně hodí elektrické kadidelnice, elektrický ruční bakhoor a vykuřovací pícky. Pokud chcete bakhoor vykuřovat v klasických kadidelnicích na uhlíku, doporučujeme k tomu použít plátek mica.

Z tabulky kadidla odloupněte 1/4 dílku a pozvolna zahřívejte ve vámi zvolené kadidelnici. Za použití vykuřovací pícky vám tento malý kousíček postačí na celou dobu hoření čajové svíčky a místnosti o velikosti cca 15 - 30 m2 tak zajistí intenzivní provonění po celý den.

Náš tip: Stačí jen malé množství tohoto prvotřídního oudového bakhooru a vaše domovy, obchody či kanceláře budou dlouhodobě krásně provoněny čistou a svěží vůní tajemné Arábie.

Objevte opojné kouzlo těchto nádherných vůní, předvádějících to nejlepší z umění parfemace na vlastní kůži!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Měděná miska se zlatým reliéfem Óm, velká
459 Kč
Kadidelnice Marakéš zlatá mosaz
549 Kč
Vykuřovací miska mosaz
220 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

GHAWI BAKHOOR Nabeel Perfumes kadidlo
279 Kč
Parfémová kadidla

Bakhoor jsou unikátní a luxusní parfémové směsi určené k vykuřování pocházející ze Sultanátu Omán, Saudské Arábie, Jemenu a dalších arabských zemí. Pokud jde o parfémování osob a obydlí, nikdo nemůže v tomto umění překonat Araby. Jejich tajemství tkví v míchání originálních voňavých směsí dle starých tradičních receptur a skládajících se z prvotřídních přírodních surovin, jejichž základem je vzácné oudové (agarové) dřevo - u nás též známé pod názvem orlářka drahocenná.

Každá směs se vyrábí namáčením štěpinek agarového dřeva do nejkvalitnějších vonných esenciálních olejů, pryskyřic a bylin, které vybrané vůni propůjčují jedinečný charakter. Následně se celá směs uvaří, nebo upeče a nechá se uzrát. Je to stejné, jako s vínem - čím je směs starší a zralejší, tím má lepší vůni a kvalitu. Bakhoor směsi jsou ve světě vykuřování považovány za vonná umělecká díla, stejně jako niche parfémy.

nahoru