Přírodní pryskyřičné vonné tyčinky NEBESKÝ STROM extra dlouhé

>
Úžasné vonné tyčinky, které v sobě kombinují velmi vzácnou indickou pryskyřici halmaddi a pryskyřici storaxovou. Obě pryskyřice se vyznačují silně uklidňujícími a balzamickými účinky na tělo i duši. Navíc mají výborné čistící schopnosti, které oceníte zejména v čase chřipkových a respiračních onemocnění. Jsou antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé, hojně se používají v tradiční ajurvédské medicíně. Jejich vůně je krásně opojná, sladce květinová a velice se podobá vůni indické plumérie, známé také pod názvem Nag Champa.
Rozměry
délka 37 cm
Váha
45 g
Složení
100 % přírodní s vysokým podílem pryskyřice halmaddi a storax
Vhodné pro
uvolnění, čistění, klid, lásku, harmonii, posílení, meditaci
Doba hoření
až 2 hodiny
dostupnostskladem
Cena s DPH 265 Kč
Cena bez DPH 219 Kč

Relaxujte s čistou přírodou!

Pryskyřičné vonné tyčinky z řady Long Line lze právem považovat za zcela mimořádné! Vzhledem ke způsobu jejich výroby a vysokému obsahu vzácných pryskyřic mají stejně účinky, jako kdyby jste pálili samotnou čistou pryskyřici.

Tyčinky jsou vyráběny na základě tisíciletých tradic a zkušeností s vykuřováním v malém ašramu v jižní Indii. Obsahují pouze 100 % přírodní ingredience nejvyšší kvality. K základní směsi, kterou tvoří kokosové uhlí a práškově rozemleté dřevo, se přidává vysoký (až 33 %) podíl z halmaddi a storaxové pryskyřice. Vytvořená směs je poté ručně válcována na bambusové tyčinky. Po zapálení vydávají fascinující květinovou vůni, která vám slibuje nevšední a jedinečný smyslový prožitek.

Přírodní vonné tyčinky Halmaddi - Nebeský strom extra dlouhé:

 • ručně vyráběné a válcované na bambusovou štěpinu v malé indickém ašramu
 • 100% a pouze přírodní ingredience s vysokým podílem halmaddi a storaxové pryskyřice
 • mimořádná kvalita, čistá a autentická pryskyřičná vůně - okouzlující, sladce hřejivá a balzamická
 • tyčinky skvěle vyčistí, zharmonizují a dlouhodobě provoní i větší prostory: obchody, kanceláře, reprezentativní místnosti, recepce, haly, masážní a wellness salony, meditační prostory a prostory pro cvičení, relaxaci, přednášky apod.

doba hoření až 2 hodiny

cca 10 ks tyčinek.

Halmaddi je vzácná pryskyřice ze stromu Ailanthus triphysa rostoucího v Indii, Číně, Malajsii, Barmě, Thajsku, Laosu, Srí Lance, Indonésii a Vietnamu. Indové mu přezdívají halmaddi, neboli Nebeský strom. Výrazně aromatická pryskyřice halmaddi se vyznačuje mimořádně opojnou vůní, která silně připomíná vůni indických plumérií - Nag champa. Je čistá, jemná a hluboce balzamická. Při vykuřování má silné objasňující a osvobozující účinky. Rozpouští negativní energie a pomáhá nám udržovat naše vědomí čisté a to za všech okolností.

Storax (Liquidambar Orientalis, Ambroň východní) je strom pocházející z Malé Asie, který produkuje nažloutlou pryskyřici s názvem storax (Balsam Storax, Liquid Storax), která se u nás často zaměňuje za černý styrax, což je pryskyřice z rodu styraxových! Obě pryskyřice mají sice podobné vlastnosti, ale jedná se o dva odlišné druhy.

Storaxové pryskyřici se připisují antibakteriální, antiseptické a protizánětlivé účinky. Je hojně využívána v Ájurvédě, kde se její vůně inhaluje při kašli, bronchitidě a potížích s horními cestami dýchacími. Též se používá v kosmetickém průmyslu jako stabilizátor vůní v mýdlech a parfémech. Při náboženských obřadech se vykuřuje jako náhrada kadidla. Její vůně je okouzlující, konejšivá a jemná.

Vykuřování vonných tyčinek halmaddi:

 • silně osvobozující, objasňující a prosvětlující
 • výrazně uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
 • pročišťují a dezinfikují vzduch
 • odplavují všechny nahromaděné negativní a špatné energie z vás, vaší mysli, ducha i okolí
 • dávájí novou sílu, světlo a naději v těžkých časech
 • stimulují a povzbuzují ducha i mysl
 • přinášejí lásku a radost do života

účinky: očištění, požehnání, čistá láska, síla, energie, relaxace, uvolnění, hluboký klid a mír, harmonie, meditace, prosperita

Užijte si opojně květinovou a balzamickou vůni "z nebes"!

Příslušenství k dokoupení

Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
Stojánek na dlouhé vonné tyčinky dřevěný NATUR
180 Kč
LOTOSOVÉ SRDCE stojánek na vonné tyčinky z mastku
164 Kč
STŘÍBRNÝ LIST kovový stojánek na vonné tyčinky
294 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Bergamot vonné tyčinky
108 Kč
Satya Nag Champa vonné tyčinky Indie 10g
38 Kč
Goloka Nag Champa vonné tyčinky Indie 16g
48 Kč
nahoru