STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky

>
Estetický a vysoce kvalitní stojánek na vonné tyčinky ve tvaru lyže z bílého mramoru s ozdobným diskem z akáciového dřeva, na kterém je jemně vylaserován posvátný symbol Strom života. Stylový a praktický pomocník pro vykuřování vonných tyčinek s bambusovou štěpinou. Zachytí padající popel z tyčinek a zároveň ozdobí a zútulní váš interiér.
Rozměry
25 x 5 cm
Váha
0,4 kg
Materiál
bílý mramor, symbol Strom života akáciové dřevo
Barva
bílá/natur
Vhodné pro
vonné tyčinky s bambusovou štěpinou
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 270 Kč
Cena bez DPH 223 Kč

Víte, že vůně kolem nás harmonizují tělo, mysl i duši, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity, plné pohody a radosti?

Tradiční výroba vonných tyčinek je považována za posvátné umění. Vonné tyčinky se běžně vykuřují při všech náboženských a chrámových obřadech, kde slouží, jako oběť bohům. Vy je doma oceníte zejména pro jejich čistící, relaxační a aromaterapeutické účinky, které mají pozitivní vliv na váš psychický stav. Jsou skvělé nejen k provonění interiérů i exteriérů, ale i jako doplněk při cvičeních a meditacích.

STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky:

  • elegantní a vkusné provedení z kvalitního bílého mramoru
  • zdobený diskem z přírodního akáciového dřeva, na kterém je jemně vylaserován posvátný symbol Strom života, který umocňuje, posiluje a energetizuje váš vykuřovací obřad
  • vhodný pro všechny vonné tyčinky s užší bambusovou štěpinou

Tyčinku umístěte do orvoru ve stojánku, zapalte a po chvilce jemně sfoukněte. Ze žhavého konce se začne linout příjemný dým, který provoní vaše okolí.

Ponořte se s námi do světa plného krásných, orientálních a exotických vůní a vytvořte si kouzelně provoněnou atmosféru, ať jste kdekoliv!

Alternativní zbožízobraz vše

AMBRÓZIE Vůně Bohů vonné tyčinky
99 Kč
PALO SANTO tradiční šamanské tyčinky z Peru 5ks
179 Kč
PALO SANTO přírodní vonné tyčinky
95 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ přírodní vonné tyčinky
95 Kč
nahoru