STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky

>
Kvalitní stojánek na vonné tyčinky z bílého mramoru s ozdobným diskem z akáciového dřeva, na kterém je jemně vylaserován posvátný symbol Strom života. Stylový a praktický pomocník pro vykuřování vonných tyčinek s bambusovou štěpinou. Zachytí padající popel z tyčinek a zároveň ozdobí a zútulní váš interiér.
Rozměry
10 x 10 cm
Váha
0,4 kg
Materiál
bílý mramor, symbol Strom života akáciové dřevo
Barva
bílá/natur
Vhodné pro
vonné tyčinky s bambusovou štěpinou
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 293 Kč
Cena bez DPH 242 Kč

Víte, že vůně kolem nás harmonizují tělo, mysl i duši, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity, plné pohody a radosti?

Tradiční výroba vonných tyčinek je považována za posvátné umění. Vonné tyčinky se běžně vykuřují při všech náboženských a chrámových obřadech, kde slouží, jako oběť bohům. Vy je doma oceníte zejména pro jejich čistící, relaxační a aromaterapeutické účinky, které mají pozitivní vliv na váš psychický stav. Jsou skvělé nejen k provonění interiérů i exteriérů, ale i jako doplněk při cvičeních a meditacích.

STROM ŽIVOTA mramorový stojánek na vonné tyčinky:

  • elegantní a vkusné provedení z kvalitního bílého mramoru
  • zdobený diskem z přírodního akáciového dřeva, na kterém je jemně vylaserován posvátný symbol Strom života, který umocňuje, posiluje a energetizuje váš vykuřovací obřad
  • vhodný pro všechny vonné tyčinky s užší bambusovou štěpinou
  • se dvěma otvory pro tyčinky

Tyčinku umístěte do otvoru ve stojánku, zapalte a po chvilce jemně sfoukněte. Ze žhavého konce se začne linout příjemný dým, který provoní vaše okolí.

Ponořte se s námi do světa plného krásných, orientálních a exotických vůní a vytvořte si kouzelně provoněnou atmosféru, ať jste kdekoliv!

Alternativní zbožízobraz vše

Luxusní dlouhé vonné tyčinky IVORY MUSK 34 cm
270 Kč
Luxusní dlouhé vonné tyčinky YLANG YLANG 34 cm
270 Kč
Luxusní dlouhé vonné tyčinky MOROCCAN SPICE 34 cm
270 Kč
DARK LEAF stojánek na vonné tyčinky z mangového dřeva
199 Kč
BROWN LEAF stojánek na vonné tyčinky z mangového dřeva
199 Kč
nahoru