MANGO dřevěná věž na vonné tyčinky MAHÁRÁDŽA

>
Dekorativní stojánek na vonné tyčinky z kvalitního mangového dřeva s ozdobnou mosaznou intarzií stříbrné barvy ozdobí a zútulní váš interiér. Stylový a praktický stojánek ve tvaru věže slouží k vykuřování vonných tyčinek a vonných františků. Účinně zachytí všechen padající popel. Dým z doutnající tyčinky pozvolna prostupuje otvory ve věži a vytváří nádherné kouřové efekty. Užijte si vykuřování vašich oblíbených vonných tyčinek a františků stylově!
Rozměry
výška 30 cm
Materiál
mangové dřevo s mosazným emblémem
Průměr
6 cm
Barva
hnědá
Vhodné pro
vonné tyčinky s bambusovou štěpinou
Země původu
Indie
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 345 Kč
Cena bez DPH 285 Kč

Víte, že vůně kolem nás harmonizují tělo, mysl i duši, uvolňují napětí a navozují příjemné pocity, plné pohody a radosti?

Tradiční výroba vonných tyčinek je považována za posvátné umění. Vonné tyčinky se běžně vykuřují při všech náboženských a chrámových obřadech, kde slouží, jako oběť bohům. Vy je doma oceníte zejména pro jejich čistící, relaxační a aromaterapeutické účinky, které mají pozitivní vliv na váš psychický stav. Jsou skvělé nejen k provonění interiérů i exteriérů, ale i jako doplněk při cvičení a meditacích.

Pro dosažení nejlepšího prožitku z vykuřování vonných tyčinek a vonných františků je umístěte do vhodného stojánku. Bohatě zdobené stojánky na vonné tyčinky a kužílky plní dvě funkce najednou - dekorativní a praktickou. Stojánky účinně zachytí odpadající popel z tyčinek, typy truhliček a věží dokážou vykouzlit úžasné kouřové efekty, různé materiály a symboly umocňují a zesilují váš obřad vykuřování.

MANGO dřevěná věž - stojánek na vonné tyčinky MAHÁRÁDŽA:

  • ruční práce - umně a řemeslně propracovaný, bohatě zdobený ornamentálními výřezy a kovovou mosaznou intarzií starostříbrné barvy
  • z kvalitního, vysoce odolného mangového dřeva
  • odnímatelné dno s otvory pro umístění čtyř vonných tyčinek s užší bambusovou štěpinou a jednoho vonného františka
  • spodní část zachycuje všechen spadaný popel a umožňuje jeho snadné vysypání
  • jakmile vložíte doutnající tyčinky do stojánku, začne dým pozvolna stoupat vzhůru a procházet vyřezanými otvory ven, čímž dosáhnete úžasného kouřového efektu.

Vonnou tyčinku, nebo františka umístěte do otvoru ve stojánku, zapalte a po chvilce jemně sfoukněte. Ze žhavého konce se začne linout příjemný dým, který provoní, očistí a zharmonizuje vás i vaše okolí.

Uvolněte se a nechte na sebe působit kouzlo vzácných vůní!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

AMBRÓZIE Vůně Bohů vonné tyčinky
99 Kč
PALO SANTO přírodní vonné tyčinky
95 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ přírodní vonné tyčinky
95 Kč
1. ČAKRA KOŘENOVÁ, vonné tyčinky
89 Kč
2. ČAKRA SAKRÁLNÍ vonné tyčinky
89 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Věž kamenný stojánek na vonné tyčinky SLUNCE
605 Kč
Věž kamenný stojánek na vonné tyčinky ÓM
605 Kč
Věž na vonné tyčinky zlatá mosaz ABU DHABI
890 Kč
Věž, stojánek na vonné tyčinky Nepál
280 Kč
Věž, stojánek na vonné tyčinky Jin a Jang
289 Kč
nahoru