Kadidelnice miska keramická NAVY

Krásná, malá keramická mistička v japonském stylu pro pohodlné vykuřování všech druhů kadidel, vonných směsí a františků. Tak vzdušná, jednoduchá a nadčasová. Okouzlí vám svým moderním kónickým tvarem a čistými harmonickými liniemi. Elegantní miska v Navy provedení je velice oblíbeným základním modelem mezi kadidelnicemi. Poslouží vám nejen jako praktický pomocník při očistě a provonění interiéru, ale i jako vkusný designový doplněk, který můžete využít i k jiným účelům.
Rozměry
výška 5 cm, ø 10 cm
Váha
0,123 kg
Materiál
keramika
Barva
navy
Vhodné pro
pálení všech kadidel, pryskyřic, dřev, bylin, směsí, bakhoorů, vonných františků
Vykuřování
s pískem, na uhlíku
dostupnostskladem
Cena s DPH 169 Kč
Cena bez DPH 140 Kč

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Moderní minimalismus je svým uměleckým směrem zaměřen na pohodlné bydlení ve vkusném prostředí s minimem věcí kolem sebe. Zaměřuje se na originální interiérové prvky, které vás na první pohled zaujmou svou originalitou, nadčasovým a elegantním designem, praktickou funkčností a jednoduchými liniemi. Efektní minimalistické kadidelnice vnesou do vašich interiérů pocity čistoty, útulnosti a vzdušnosti.

  • vykuřovací mistička/kadidelnice z keramiky v matně černé barvě
  • v jednoduchém, nadčasovém a elegantním japonském stylu
  • na horním okraji zdobená širokým zlatým lemem
  • určená k vykuřování za pomocí písku a uhlíku
  • snadná a rychlá manipulace, vhodná i pro začátečníky
  • pro čištění a provonění všech interiérů i exteriérů, osob, předmětů, domovů, kanceláří, obchodů, wellness center apod.
  • kadidelnice je působivým dekorativním prvkem, který ozdobí a prozáří každý prostor
  • miska je dodávána v atraktivním dárkovém balení, proto poslouží jako krásný dárek pro vaše blízké, se kterým vždycky zabodujete!

Návod k použití: Mističku naplňte pískem a postavte na rovný nehořlavý povrch. Nyní můžete použít buď vonný jehlánek (františek), nebo libovolnou vonnou substanci dle vašeho výběru (kadidlo, pryskyřice, bylinky, vonná dřeva, směsi, bakhoory apod.). Vykuřujete-li jehlánek, stačí ho zapálený postavit přímo na izolační vrstvu písku. Pro klasické vykuřování na samozápalném uhlíku uchopte opatrně (ideálně do kleští) vykuřovací uhlík a zapalte ho. Nechte jej celý rozžhavit a položte ho na písek v kadidelnici. Nyní lžičkou položte na uhlík zvolenou pryskyřici, vykuřovací směs, bylinku či dřevo. Vámi zvolenou vonnou substanci doplňujte v průběhu dle potřeby. Nenechávejte hořet bez dozoru!

Uvolněte se a vychutnejte si váš posvátný vonný obřad!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Rychlozápalné uhlíky Řecko ø 4cm box (10rolí,100ks)
510 Kč
Rychlozápalné uhlíky Holandsko 4cm box (10rolí,100ks)
594 Kč
Rychlozápalné uhlíky Řecko ø 2,7cm box (20rolí,120ks)
299 Kč
Rychlozápalné uhlíky Řecko ø 5cm box (10rolí, 100ks)
599 Kč
Přírodní rychlozápalné uhlíky ze Styraxu (6ks)
149 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

PACHAMAMA díkůvzdání Matce Zemi 20g
159 Kč
POTNÍ CHÝŠE šamanská vykuřovací směs 20g
179 Kč
OBRANA PROTI ČARDĚJNICÍM šamanská směs 20g
128 Kč
GANGA BOHYNĚ ŘEK šamanská vykuřovací směs 20g
98 Kč
nahoru