Přírodní bylinné mýdlo s MASTIXEM A MOŘSKOU ŘASOU

100% přírodní mýdlo obohacené o kousky hnědých mořských řas, které jsou přírodním elixírem zdraví a krásy! Účinně čistí pokožku a odstraňují odumřelé kožní buňky. Anti-aging efekt, hojí, zklidňují, regenerují, zajišťují hlubokou hydrataci a sjednocují tón pleti. Vhodné pro všechny typy citlivé pokožky náchylné k častému podráždění, alergiím, vyrážkám, dermatitidě, lupénce a dalším kožním onemocněním.
Váha
125 gr
Složení
100 % přírodní, mastix, mořská řasa
Vhodné pro
mytí rukou a celého těla, všechny druhy pokožky
dostupnostskladem
Cena s DPH 129 Kč
Cena bez DPH 107 Kč

Pokud hledáte kvalitní přírodní mýdla, již nehledejte! Nejlepší volbou jsou:

  • Přírodní bylinná mýdla s mastixem
  • Mýdla MIROVOLOS s mastixovým olejem

Úplně první, unikátní a špičková mýdla s čistou mastixovou pryskyřicí nejvyšší kvality z Chiosu v Řecku. Jedinečná a zcela originální receptura. Mýdla jsou vyrobena výhradně z přírodních ingrediencí a rostlin (převážně v BIO kvalitě), obohacené o vzácný mastixový olej. Mnohočetné vědecké výzkumy prokázaly silnou antibakteriální a antimykotickou aktivitu mastixového oleje. Aktivuje mechanismus pro obnovu kožních buněk a udržuje potřebnou vlhkost pokožky.

Více o mastixu naleznete zde

Mastixová mýdla Anemos jsou hypoalergenní, k pokožce velmi jemné a šetrné. Ideální pro všechny, kdo mají sklon k alergiím a dráždivým reakcím, nebo pro ty, kteří hledají to nejlepší! Zajišťují hluboké čištění pokožky obličeje, těla a intimních partií. Každodenní optimální péče pro všechny druhy pokožky, včetně citlivé, dětské a podrážděné. Mýdla prošla dermatologickými a klinickými testy a byla jim uděleny mezinárodní certifikáty ISPE (Mezinárodní společnost pro farmakoepidemiologii), které jsou zárukou vysoké kvality a maximálních účinků přírodních surovin.

  • certifikát ISPE - 100% hypoalergenní
  • certifikát ISPE - 0% dráždivost pro pokožku

Alternativní zbožízobraz vše

Mastix CHIOS Řecko DELUXE velké slzy
139 Kč
Mastix CHIOS Řecko DELUXE malé slzy
139 Kč
Přírodní hypoalergenní mýdlo s MASTIXEM
89 Kč
Přírodní mýdlo s MASTIXEM a vůní Egejského moře
89 Kč
Bylinné antibakteriální tekuté mýdlo s MASTIXEM a BIO ALOE VERA
149 Kč
nahoru