Vykuřovací pícka keramická LASTURE RŮŽOVÁ

>
Vykuřovací lampička Lasture na čajové svíčky ve světle růžové a zlaté barevné kombinaci ponoří váš domov do zcela nového světla. Je vkusným a elegantním doplňkem každého interiéru, který dlouhodobě krásně provoní vzácnými vůněmi. Skvěle se hodí pro každodenní, jemné a pozvolné vykuřování všech kadidel, pryskyřic, vonných směsí, dřev i bylin. Můžete na ní pálit i vonné kužílky a malé spirály.
Rozměry
výška 8 - 9 cm
Materiál
glazurovaná keramika, sítko leštěná mosaz
Průměr
cca 12 cm, síto 11,5cm
Barva
růžová pastelová, sítko zlaté
Vhodné pro
všechny druhy vykuřovadel, pryskyřice, dřeva, kužílky, směsi i byliny
Vykuřování
pozvolné, za pomoci čajové svíčky
dostupnostskladem
Cena s DPH 849 Kč
Cena bez DPH 702 Kč

Keramické vykuřovací pícky (lampičky) se zlatým mosazným sítkem jsou pro nás jednoznačným favoritem mezi všemi kadidelnicemi. Jsou s námi od počátku, co se věnujeme obřadům vykuřování a používáme je prakticky denně (a to nejen doma, ale i v obchodě a kancelářích). Skvěle se vyjímají na stole v obýváku, krbové římse, nočním stolku, v dětském pokoji i v reprezentativních prostorách.

Jejich předností je, že je můžete použít v podstatě na všechny druhy vykuřovadel - od kadidel, pryskyřic, vonných směsí, dřev, bylin až po vonné kužílky a malé spirály. Navíc plápolající světlo svíčky vydává příjemné, tlumené světlo a dokáže vám vykouzlit magickou i útulnou atmosféru, plnou klidu a harmonie.

Růžová vykuřovací lampička pochází z naší vlastní originální kolekce s názvem LASTURE, kterou vám představujeme pod značkou Original by Vykurovadla.cz. Tato řada se vyznačuje mimořádnou kvalitou, odolností, nápaditostí, rafinovanost a zcela jedinečným designem. Co kus, to originál, precizně a s láskou ručně vyrobený v rodinné keramické dílně v České republice. Vzniká modelováním a výrobou na hrnčířském kruhu, bez použití forem, náročnou technologií zpracování a ručním dotvářením každého dekoru. Použitá glazura je též originální svým složením a způsobem nanášení.

  • ručně vyrobena z vysoce kvalitní a odolné keramiky
  • s lesklou glazurou v odstínech pastelově světle růžové barvy
  • co kus, to originál - barvou, vzorem, velikostí i tvarem
  • včetně prvotřídního mosazného síta zlaté barvy, díky kterému na ní můžete vykuřovat všechny druhy vykuřovadel - od kadidel, pryskyřic, vonných směsí, dřev, bylin, až po vonné františky a malé spirály
  • vykuřovací pícka funguje na principu hoření čajové svíčky a umožňuje tak jemné a pozvolné vykuřování vašich vonných substancí. Skvěle se hodí ke každodennímu vykuřování - vaše prostory tak budou nejen krásně provoněné, ale zajistíte jim i pravidelnou energetickou čistotu a ochranu - stane se z nich váš osobní posvátný chrám
  • některé druhy pryskyřic, jako borovice a mastix při vykuřování stékají sítkem do čajové svíčky - tomu zabráníte, pokud pod ně na sítko dáte kousek alobalu
  • předností vykuřovací pícky je kromě čistého, jemného a pozvolného vykuřování i to, že odpadá nepříjemný spálený efekt, který je patrný vždy v závěru vykuřování na uhlíku
  • vykuřování v pícce si můžete sami časově regulovat a jednoduchým sfouknutím čajové svíčky kdykoliv přerušit a jejím opětovným zapálením zase obnovit, aniž byste museli vyměnit vonnou substanci
  • přímo ideálně se hodí pro řecká chrámová kadidla -- stačí položit 3-4 kostičky kadidla na sítko a nechat vykuřovat po celou dobu hoření čajové svíčky. Řecká chrámová kadidla můžete na Ince vykuřovat opakovaně dokonce až 3x. Stačí je jen vychladnutá otočit na druhou stranu a nechat úplně prohořet.Vhodná je i pro všechny druhy agarového (oudového) dřeva atd.
  • součástí balení je keramická miska a zlaté mosazné sítko. Čajové svíčky je třeba dokoupit zvlášť.

Návod k použití: na mosazné sítko nasypte potřebné množství zvoleného vykuřovadla a do otvoru ve spodní části vložte zapálenou čajovou svíčku. Pro lepší voňavý efekt doporučujeme použít čajové svíčky s vyšším kalíškem (od 1,6 cm výšky). Vzhledem k vysoké kvalitě síta, je možné, bez jeho funkčního poškození, spálenou směs či dokonce roztavenou pryskyřici odstranit (po vychladnutí lze roztavené vykuřovadlo oškrábat) Nyní si již v klidu a pohodě můžete vychutnávat váš vykuřovací obřad po celou dobu hoření svíčky.   

Čištění a údržba: snadno a jednoduše se čistí i udržuje - po úplném vychladnutí misky i sítka seškrábněte ze sítka zbytky vykuřovadel za pomocí plochého jídelního nože a sítko omyjte pod tekoucí vodou a vypláchněte pod ní i misku. Případné černé šmouhy jemně otřete z misky hadříkem namočeném v mýdle nebo neškrábavém saponátu. Jednou za čas můžete bezpečně umýt sítko i misku v myčce. K vyčištění sítka můžete použít i speciální kartáček.

Upozornění: při manipulaci s otevřeným ohněm dbejte vždy zvýšené opatrnosti a nenechávejte svíčku v pícce hořet bez dozoru - zejména pokud jsou v její blízkosti děti a domácí zvířata. Pro zvýšení ochrany a bezpečnosti doporučujeme zapálenou pícku umístit na nehořlavou podložku (např. kovový tácek, achátový plátek, šungitovou destičku apod.). Achát a šungit vám zajistí nejen tepelnou izolaci, ale vašemu vykuřovacímu rituálu navíc poskytnou i svou úžasnou energii.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

KAFR přírodní krystaly vykuřovadlo 20g
119 Kč
Dračí krev AA kvalita SUMATRA
86 Kč
Myrha jemně mletá 20g
69 Kč
Aloe kapská 20g
72 Kč
Opoponax 20g
86 Kč

Alternativní zboží

Keramická miska a kadidelnice AZURE COAST
759 Kč
Stojánek na vonné tyčinky SLUNCE dřevo Mani Bhadra
99 Kč
Stojánek na vonné tyčinky CHAMPACA dřevo
69 Kč
Stojánek na vonné tyčinky CELTIC dřevo Mani Bhadra
99 Kč
Vykuřovací pícka keramická LASTURE ČERNÁ
849 Kč
nahoru