Keramická kadidelnice a miska AZURE COAST

>
Inspirována mořem a přírodou! S naší kolekcí vykuřovacích misek ORIGINAL by Vykurovadla.cz v moderním a svěžím designu přichází do vašeho domova nový trend! Misku jsme po mnohaletých zkušenostech s obřadem vykuřování navrhli tak, aby splňovala hned několik účelů najednou. Lze v ní snadno a prakticky za pomocí uhlíku spalovat všechny druhy kadidel, pryskyřic i vonných směsí, stejně tak vaše oblíbené vonné kužílky a vonné tyčinky. Zároveň je i vkusnou bytovou dekorací, která se dokonale přizpůsobí každému interiéru.
Rozměry
11 cm
Váha
cca 750 gramů
Materiál
glazurovaná lesklá keramika
Průměr
cca 19 cm
Barva
zelená s modrými odstíny
Vhodné pro
vykuřování na uhlíku, jako stojánek na vonné tyčinky a kužílky
Značka
Original by Vykurovadla.cz
Země původu
ČR
dostupnostskladem
Cena s DPH 759 Kč
Cena bez DPH 627 Kč

Miska AZURE COAST z glazované keramiky v sytě zelených a modravých odstínech čerpá inspiraci z krásné přírody na pobřeží Francouzské riviéry a zve vás na cestu za voňavým dobrodružstvím. Ponořte se do její lákavé hloubky a nechte se unášet na vlnách dokonalé relaxace. Váš obřad vykuřování se promění v hluboký voňavý zážitek!

Umně řemeslně propracovaná miska pochází z naší vlastní návrhářské tvorby, kterou vám nyní přinášíme pod značkou Original by Vykurovadla.cz. Představujeme vám ucelenou kolekci stojánků na vonné tyčinky, kadidelnice, pícky a misky určené k pohodlnému domácímu vykuřování. Při jejich tvorbě jsme se nechali inspirovat čistou přírodou a zohlednili jsme naše letité zkušenosti s vykuřovacími obřady s důrazem na prvotřídní kvalitu, odolnost, praktické využití, styl a nadčasový design. Co kus, to originál, precizně a s láskou ručně vyrobený v rodinné keramické dílně v České republice. Vzniká modelováním a výrobou na hrnčířském kruhu, bez použití forem, náročnou technologií zpracování a ručním dotvářením každého dekoru. Použitá glazura je též originální svým složením a způsobem nanášení. Díky tomu je každý kousek skutečně jedinečný.

Misku můžete využít několika způsoby:

 • jako praktickou kadidelnici - s pomocí izolačního písku a samozápalného uhlíku na ní můžete snadno a bezpečně vykuřovat všechny druhy vykuřovadel (kadidla, pryskyřice, dřeva, byliny i vonné směsi)
 • jako stojánek na vonné tyčinky a kužílky - na misku nasypete izolační vrstvu písku, do kterého zapíchnete vonné tyčinky nebo na něj umístíte vonný kužel
 • vonnou tyčinku s úzkou bambusovou štěpinou můžete vykuřovat i bez písku - stačí jí umístit do praktického otvoru v rukojeti misky a dno misky zachytí spolehlivě všechen spadaný popel
 • k dekoračním účelům - miska na ovoce, květinové aranžmá, drobné sladkosti, brambůrky a jiné pochutiny, šperky apod.

Detaily produktu:

 • ručně vyrobena v ČR z vysoce kvalitní a odolné keramiky
 • s lesklou glazurou v odstínech zelené a modré barvy
 • co kus, to originál - barvou, vzorem, velikostí i tvarem
 • elegantní a čistý design v moderním a při tom stylovém pojetí
 • reliéfní prvky se plynule střídají s hladkými a vytvářejí tak plastický vlnový efekt
 • s ozdobnou plaketkou v hnědé barvě a rytinou symbolu stromu života, který je součástí i našeho loga
 • na dně misky najdete vzor spirály, která stejně jako strom života energeticky posiluje a umocňuje váš vykuřovací obřad
 • s neglazovanou spodní stranou, díky kterému můžete obdivovat přírodní materiál v jeho surové podobě
 • opatřena dekorativním ouškem, které umožňuje její snadný přenos a manipulaci
 • hodí se k čištění a provonění domácích i reprezentativních prostor - hotelů, penzionů, obchodů. recepcí, hal, kosmetických a masážních salónů, wellness apod.
 • Miska je zabalená do černé dárkové krabice s logem Vykurovadla.cz - vhodná jako originální dárek pro každého milovníka krásných vůní.

Upozornění: při manipulaci s otevřeným ohněm dbejte vždy zvýšené opatrnosti a nenechávejte vykuřovadla v misce hořet bez dozoru - zejména pokud jsou v její blízkosti děti a domácí zvířata.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Satya NAG CHAMPA SUPER HIT vonné kužele
42 Kč
Kadidlo OMÁN BLACK HOJARI SHAABI premium
111 Kč
SANTALOVÉ DŘEVO bílé INDIE prášek SUPERIOR
149 Kč
SANTALOVÉ DŘEVO bílé INDIE chips SUPERIOR
189 Kč
Myrha OMÁN EXTRA PREMIUM
199 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Vykuřovací pícka keramická LASTURE RŮŽOVÁ
849 Kč
Keramická kadidelnice BLUE WAVE
759 Kč
Keramická kadidelnice DEEP SEA
759 Kč
Vykuřovací pícka keramická LASTURE MODRÁ
849 Kč
Keramická kadidelnice SMARAGD
759 Kč
nahoru