Vonný parfémový olej NAG CHAMPA

Jedna z nejpopulárnějších světových vůní Nag Champa nyní i v podobě vonného oleje. Dodává se ve skleněné lahvičce o objemu 10 ml a je ideální pro aromaterapii, provonění prostor, výrobu koupelových olejů, vonných difuzérů, osvěžovačů vzduchu, vonných svíček a vosků. Sladce exotická vůně indické plumérie harmonizuje smysly, navozuje pocity blaženosti, zútulňuje domov a vytváří příjemnou atmosféru.
Objem
10 ml
Vhodné pro
aromaterapii, provonění prostor, výrobu svíček, vonných vosků, difuzérů, aj.
Vůně
sladce květinová, orientálně kořeněná, smyslná, balzamická
Země původu
Velká Británie
dostupnostskladem
Cena s DPH 49 Kč
Cena bez DPH 40 Kč

Nag Champa - výjimečná vůně, která okouzlila celý svět! Vonný parfémový olej je založen na tradiční květinové vůni indické champaky (známé též pod názvy plumérie a Frangipani). Její aroma je příjemně exotické, orientálně kořeněné, sladce balzamické a smyslné se základními tóny santalového dřeva, vzácných pryskyřic nebeského halamádi a pačuli. V květinových tónech objevíte vůni jasmínu a magnólie. Pokochejte se vůní, speciálně navrženou pro vytvoření příjemné, hluboce uvolňující a uklidňující atmosféry!

Vonný parfémový olej má široké spektrum využití. Můžete ho používat v klasické aromaterapii (aromalampy, vonné kameny a amulety, zvlhčovače a osvěžovače vzduchu), dále se skvěle hodí na výrobu difuzérů, koupelových olejů, prostorových sprejů, k ovonění vonných svíček a vosků, výrobě potpourri, vonných sáčků, jako vůně do auta, kanceláře, wellness center apod.   

  • Vůně: orientální, exotická, sladká, květinová, dřevitá, kořeněná
  • Tóny: opojně květinová vůně ze směsi magnólie champaca a indického plumérie, s lehkými doteky santalového dřeva, pryskyřice Haalmaddi a vzácného koření
  • Roční období: celoroční
  • Účinky: uvolnění, uklidnění, relaxace, harmonizace, lehce afrodiziakální, balzamické, povzbuzující unavenou mysl, prohřívající srdce a duši.

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti. Vaše prostory dlouhodobě vyčistí a provoní intenzivní vůní.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa DROPLET WHITE
450 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa WHITE & GOLD
990 Kč
Aromalampa Květ života černá
410 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa BLACK & GOLD
990 Kč
Aromalampa PINK FLOWERS
158 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Satya NAG CHAMPA SUPER HIT vonné kužele
42 Kč
PALO SANTO vonný kužílek 6ks
149 Kč
NAG CHAMPA vonný kužílek sada 10ks
165 Kč
Vonný františek Santalové dřevo balení 10ks
69 Kč
nahoru