Vonné tyčinky GOLDEN NAG PALO SANTO Vijayshree

>
Golden Nag Palo Santo jsou další jedinečné vonné tyčinky z legendární zlaté série ručně rolovaných a čistě přírodních vonných tyčinek firmy Vijayshree z Bangalore v Indii. Hlavní složku tvoří posvátné dřevo stromu Bursera graveolens z Jižní Ameriky, známé pod názvem Palo Santo. Jeho charakteristická, sladce povznášející vůně účinně čistí prostor a má silnou schopnost odvést všechny negativní energie. Zklidňuje a léčí mysl, uvolňuje stres a napětí. Vytváří pohodovou a příjemně provoněnou atmosféru, která přetrvává dlouho poté, co tyčinka dohoří.
Váha
15 g
Velikost
cca 12 ks tyčinek o délce 20 cm
Složení
bambusová štěpina, Palo Santo, santalové dřevo, Nag Champa, masala
Vhodné pro
čištění, uvolnění, relaxace, dobrá nálada, meditace, ochrana, léčení
Vůně
delikátní, sladce balzamická, dřevitá, kořeněná, květinová
Země původu
Indie
Značka
Vijayshree
dostupnostskladem
Cena s DPH 49 Kč
Cena bez DPH 40 Kč

Vonné tyčinky ze zlaté řady Nag se vyrábějí ručně v Bangalore v Indii a jsou velmi specifické svým složením. Jsou vyrobeny ze 100% přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, zcela bez chemických přísad. Skládají se z jemné masala směsi koření, bylin, santalového dřeva, květinových výtažků, olejů a polotekutých pryskyřic obsahující indickou plumérii (jinými názvy Nag Champa, Frangipani) a velmi vzácnou pryskyřici z "Nebeského stromu" Haalmaddi (Ailanthus triphysa).

Při jejich zapálení se vaším prostorem rozline okouzlující vůně, která vás mile překvapí svou bohatostí a hloubkou. Vaše místnosti nejen krásně provoní a naplní příjemně pozitivní atmosférou, ale vůně bude působit sladce balzamickým dojmem i na vaše smysly a to dlouho poté, co tyčinky dohoří.

Společnost Vijayshree si od roku 1990 nechává tradiční i inovativní vonné tyčinky vyrábět v Indii a to výhradně ručně, z nejlepších a pečlivě vybíraných přírodních ingrediencí - dřev, bylin, koření, pryskyřic a vonných esencí. Zakládá si na prvotřídní kvalitě a exkluzivním designu. Samotná výroba je šetrná k životnímu prostředí, probíhá bez dětské práce a za férových pracovních podmínek. Produkty jsou dodávány v recyklovatelných obalech, bez toxických nebo chemických látek a vedlejších produktů živočišného původu. Společnost od svého založení intenzivně podporuje a finančně přispívá mnoha sociálním projektům (dětské domovy, domovy důchodců, domovy pro osoby se zdravotním nebo mentálním postižením, školy pro handicapované děti apod). 

Vykuřování vonných tyčinek Golden Nag Palo Santo:

 • 100 % přírodní vonné oleje a vonné látky v prvotřídní kvalitě
 • tyčinky uvolňují nádhernou a dlouhotrvající vůni Pala Santa, sladce balzamickou s tóny kokosu a sladkých mandlí, jemně pryskyřičnou a dřevitou, s výraznými orientálními a exotickými podtóny, o které se postará směs koření masala, santalové dřevo a indická plumérie
 • balzamicky uklidňující, tišící, léčivé, hojivé a konejšivé účinky na celou nervovou soustavu
 • účinně čistí prostory, atmosféru, auru, osoby, předměty, emoce a čakry od všech nahromaděných negativních energií
 • přináší úlevu od starostí, stresu, nervozity a napětí
 • pročišťují a dezinfikují vzduch
 • zbavují strachu, posilují sebevědomí, tvořivost a kreativitu
 • vnáší světlo a jas do života
 • stimulují a povzbuzují ducha i mysl
 • přitahují lásku, štěstí, úspěch a radost do života
 • velmi oblíbená vůně k meditačním a rituálním účelům
 • zvyšují pozitivní aspekty všech znamení zvěrokruhu
 • netestováno na zvířatech

účinky:  silná očista, ochrana, dezinfekce vzduchu, uvolnění, rovnováha, sebevědomí, sebevyrovnanost, odvaha, kreativita, úspěch, prosperita, hluboký vnitřní klid, láska, štěstí, meditace, šamanismus, duchovní rozvoj

Náš tip: Palem Santem vykuřujte vždy, když se cítíte v nepohodě nebo emocionálně rozrušení. Uklidňující účinky se dostaví téměř okamžitě.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Keramická miska a kadidelnice AZURE COAST
759 Kč
Keramická kadidelnice BLUE WAVE
759 Kč
Keramická kadidelnice SMARAGD
759 Kč
Keramická kadidelnice DEEP SEA
759 Kč
Kadidelnice miska keramická SILVER SAND
169 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Kadidlo OMÁN BLACK HOJARI SHAABI premium
111 Kč
Myrha OMÁN EXTRA PREMIUM
199 Kč
SANTALOVÉ DŘEVO bílé INDIE prášek SUPERIOR
149 Kč
SANTALOVÉ DŘEVO bílé INDIE chips SUPERIOR
189 Kč
Vijayshree BÍLÁ ŠALVĚJ vonné tyčinky GOLDEN NAG WHITE SAGE
49 Kč
nahoru