Aromalampa BAMBUS/KERAMIKA MODERN

Krásné spojení dřeva bambusu a glazované keramiky v kombinaci s vaší oblíbenou vonnou esencí dodá vašemu domovu příjemnou a útulnou atmosféru. Lampa v elegantním stylu a vkusně doplní jakýkoliv interiér. Vysoká a pevná aromalampa se skvěle hodí pro všechny vonné a esenciální oleje, vosky a k vykuřování některých druhů pryskyřic, dřev i bylin.
Rozměry
11 x 9,5cm
Materiál
bambus a prvotřídní keramika s kvalitní glazurou
Vhodné pro
esenciální olej, vonný olej, vonný vosk, některé druhy vykuřovadel
dostupnostskladem
Cena s DPH 449 Kč
Cena bez DPH 371 Kč

Dopřejte si aromaterapii v domácím prostředí!

Aromalampy jsou stylovým a efektním bytovým doplňkem, které účelně provoní a očistí všechny prostory. V kombinaci s vaší oblíbenou vonnou esencí a hřejivým světlem, které se line z hořící svíčky, jednoduše navodíte útulnou a příjemnou atmosféru domova. Díky možnosti kombinování a střídání vůní si vždy vykouzlíte náladu k hluboké relaxaci a dokonalému uvolnění dle svých představ.

 • aromalampy jsou vhodné k léčivé aromaterapii, pro rozpouštění všech druhů vonných vosků, vonných a éterických olejů, vykuřování některých druhů bylinek, vonných dřev, pryskyřic a vonných směsí

Nabízíme vám aromalampy kamenné - z mastku, keramiky, skla a mramoru. Každá z nich je krásným designovým prvkem, který zútulní váš interiér. Některé z nich jsou zdobeny posvátnými a magickými symboly, které svými harmonickými vibracemi účinně posilují a energetizují vámi zvolené vonné esence a tuto energii šíří i do svého okolí.

Předností námi nabízených aromatických lamp je jejich jedinečný design, vynikající kvalita, vysoká pevnost a odolnost použitých materiálů.

Aromalampa BAMBUS/KERAMIKA MODERN:

 • vyrobena z pevné a odolné glazované keramiky
 • prakticky odnimatelná miska pro snadné umytí
 • je zkonstruována tak, aby se vůně uvolňovala postupně a při optimální teplotě
 • inspirována zenovým designem
 • s hlubokou a praktickou miskou (prohlubní) na vosky a vonný olej
 • vykouzlí útulnou atmosféru, vhodnou pro chvíle vašeho dokonalého odpočinku a hluboké relaxace
 • v kombinaci s našimi 100% přírodními BIO esenciálními oleji (levandule, tea tree, eukalyptus, máta, rozmarýn, kadidlo aj.) pro přírodní čištění, dezinfekci a osvěžení vzduchu v místnosti od virů, bakterií a plísní
 • s originálními vonnými oleji Ashleigh & Burwood, které jsou silně koncentrované a obsahují velké množství vonných esencí, docílíte intenzivního provonění vašeho interiéru během chvilky a na dlouhou dobu
 • dodávána v luxusní černé a zlatě zdobené dárkové krabici

Jak používat aromalampu?

 • Do misky v horní části lampy nalijte teplou vodu a do ní cca 2-5 kapek zvoleného esenciálního nebo vonného oleje (oleje můžete kombinovat dle vlastní libosti).
 • Pokud jí používáte na vonný vosk, tak místo vody a oleje dejte půl kostičky vosku (ty lze též kombinovat).
 • Ve spodní části zapalte čajovou svíčku a aromalampu umístěte na bezpečné místo, ideálně na dostatečně tepelně odolnou podložku. Ujistěte se, že je lampa mimo dosah hořlavých předmětů (např. záclony, závěsy, čalounění nábytku apod.)
 • Nikdy jí nenechávejte hořet bez dozoru v přítomnosti malých dětí a domácích zvířat.
 • Jakmile se vosk nebo voda s olejem zcela odpaří, svíčku ihned sfoukněte a před dalším doplněním či jinou manipulací nechte lampu nejprve vychladnout.
 • Aromalampu je ideální omýt pod tekoucí vodou s mýdlovým roztokem po každém použití. Případné usazeniny můžete odstranit opatrně plochou stranou jídelního nože, nebo octovým roztokem. Nemyjte v myčce.

Využijte sílu aromaterapie pro chvíle dokonalého uvolnění a relaxace, ke klidnému a hlubokému spánku,

pro zdravější a odolnější tělo i mysl!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Vonný esenciální olej SANDALWOOD santalové dřevo
150 Kč
Vonný esenciální olej LEVANDULE
165 Kč
Vonný esenciální olej FRÉZIE S ORCHIDEJÍ
165 Kč
BERGAMOT BIO esenciální olej 5ml
299 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa DROPLET WHITE
450 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa BLACK & GOLD
990 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa WHITE & GOLD
990 Kč
Aromalampa PINK FLOWERS
158 Kč
Aromalampa WHITE FLOWERS
158 Kč
nahoru