Mosazná miska s TYRKYSEM a KORÁLEM nízká

>
Krásná, ručně zdobená, orientální kadidelnice z mosazi a praktickým sítkem. Kadidelnička je bohatě vykládaná pravým tyrkysem, červeným korálem, které zvyšují a umocňují celkově pozitivní dojem z obřadu vykuřování. Vhodná pro pálení všech druhů vykuřovadel - pryskyřic, bylin, dřev a vonných směsí. Užijte si své vykuřování po vzoru starých Peršanů a oddejte se kouzlu příbehů z pohádek 1000 a jedné noci.
Rozměry
výška 3,5cm
Váha
152 gr
Materiál
Mosaz
Průměr
9,5cm
Vykuřování
na uhlíku, všechny druhy pryskyřic, dřev, bylin, prášků, směsí
dostupnostskladem
Cena s DPH 485 Kč
Cena bez DPH 401 Kč

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost. Orientální kadidelnice se vyznačují nádhernými, tepanými vzory a rytinami dle starých, původních předloh. Každý kousek je doslova sběratelský unikát a je ozdobou všech interiérů.

  • působivá kombinace zeleného tyrkysu, modrého Lapis Lazuli, červeného korálu a zlaté mosazi
  • umně řemeslně propracovaná a bohatě ručně zdobená pravými polodrahokamy, které účinně zesilují pozitivní účinky celého obřadu vykuřování
  • malá a praktická kadidelnička pro domácí použití, na izolační nožce, s odnímatelným sítkem a spodní nádobou pro zachycení spadaného popela
  • vhodná zejména pro vykuřování na malém uhlíku
  • vzácné vůně se pozvolna a celoplošně uvolňují do okolního prostoru
  • kadidelnička slouží i jako ozdobná dekorace každého interiéru

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Kadidlo ETIOPIE EXTRA PREMIUM 20g
109 Kč
Kadidlo OMÁN BLACK HOJARI SHAABI premium
111 Kč
Myrha Somálsko 20g, Vykuřovadla.cz
96 Kč
Kadidlo Indie 20g
68 Kč
Kadidlo OMÁN HOJARI normal 20g
112 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Mosazná kadidelnička s tyrkysem, korálem a Lapis Lazuli
395 Kč
Mosazná kadidelnice s tyrkysem, korálem a Lapis Lazuli
639 Kč
Kadidelnice vykuřovací miska ČAKROVÝ KALICH
539 Kč
Minimalistická vykuřovací miska KVĚT ŽIVOTA
439 Kč
Návod k použití

Návod: do vykuřovací misky je možné nasypat trochu písku kvůli stabilitě a izolaci. V kleštích zapalte uhlík a položte ho na síto na vrchu vykuřovací misky. Jakmile se celý uhlík rozžhaví/rozpálí vkládejte na něj, pomocí lžičky, jakýkoliv druh pryskyřice, dřeva, byliny nebo vykuřovací směsi.

Užijte si krásné vůně/kouř k činnosti pro které je určen/á :-)

Jakmile se vykuřovadlo spálí odstraňte ho z uhlíku (opatrně ho můžete lžičkou shodit do vykuřovací misky) a můžete vkládat další kousek vykuřovadla.

Po vypálení uhlíku (jeho části budou padat skrz síto na dno vykuřovací misky), nechte misku vychladnout. Poté ji vysypte do odpadu/koše. V případě, že jste použili na dno misky písek, můžete jej prosít přes kuchyňské jemné síto a použít ho znovu a znovu.

Dbejte zvýšené opatrnosti.

nahoru