Vonný parfémový olej SANTAL

Vonný parfémový olej Santalové dřevo s prohřívající dřevitou vůní a sladkými tóny santalového dřeva potěší každého, kdo si oblíbil orientální vůně. Parfémový olej se hodí k provonění prostor pomocí aromalampy nebo vonných kamenů. Navodí příjemnou sváteční a uvolněnou atmosféru.
Objem
10 ml
Vhodné pro
vánoce, aromaterapii, provonění prostor, výrobu svíček, vonných vosků, difuzérů
Země původu
Velká Británie
Vykuřování
aromalampa, vonný kámen, difuzér
dostupnostskladem
Cena s DPH 49 Kč
Cena bez DPH 40 Kč

Vonný parfémový olej má široké spektrum využití. Můžete ho používat v klasické aromaterapii (aromalampy, vonné kameny a amulety, zvlhčovače a osvěžovače vzduchu), dále se skvěle hodí na výrobu difuzérů, koupelových olejů, prostorových sprejů, k ovonění vonných svíček a vosků, výrobě potpourri, vonných sáčků, jako vůně do auta, kanceláře, wellness center apod.   

Vůně: dřevitá, orientální, pikantně kořeněná, gurmánská, sladká, balzamická, uklidňující, smyslná, antiseptická

Tóny: exotické sladké santalové dřevo ve spojení pikantně smyslného pačuli a sťavnatých pomerančů

Roční období: podzim, zima, vánoce. Tuto slavnostní vonnou kompozici můžete používat po celý rok, ale ideálním časem jsou především chladnější a deštivé dny - je to vůně, která vás povzbudí, doplní životní sílu a vnese novou, pozitivní energii

Interiérový styl: vhodný k provonění všech interiérů - bytů, domů, kanceláří, obchodů, masážních salonů apod. Lze jej používat v aromalampách a vonných kamenech, nebo přidávat do podpourri.

Přínos: vonné oleje příjemně provoní vaše okolní prostory, zbaví je všech nežádoucích pachů a pozitivně ovlivní váš psychický stav i emoce. Zlepšují náladu, zesilují vaše pracovní a intelektuální výkony, uklidňují a povzbuzují psychiku, navozují harmonické pocity dobré nálady, štěstí, lásky a optimismu. Odplavují stres, únavu a napětí. Spojení aromaterapeutické vonné substance s teplem hořící svíčky vás pohladí a zahřeje na duši.

Vyrobeno: Velká Británie

Návod k použití: Stačí 2 - 3 kapky oleje nakapat do aromalampy, ve spodní části lampy zapálit čajovou svíčku a během krátkého okamžiku se ocitnete uprostřed krásné oázy, plné hlubokého klidu, míru a libé vůně, která naplní vaše smysly pocity dokonalé blaženosti. Vaše prostory dlouhodobě vyčistí a provoní intenzivní vůní.

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Aromalampa BAMBUS/KERAMIKA STROM ŽIVOTA
449 Kč
Aromalampa BAMBUS/KERAMIKA MODERN
449 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa DROPLET WHITE
450 Kč
ASHLEIGH & BURWOOD keramická aromalampa BLACK & GOLD
790 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

Satya NAG CHAMPA SUPER HIT vonné tyčinky Indie 40 g
59 Kč
Satya BLACK CRYSTAL vonné tyčinky
45 Kč
Satya AASTHA NAG CHAMPA vonné tyčinky
45 Kč
Dárkový box SANTAL & ZLATÉ KADIDLO
1 090 Kč
Dárkový box ZLATÁ AMBRA
1 090 Kč
nahoru