CEDR šamanský vykuřovací svazek malý

>
Cedrový šamanský svazek vykuřujte pro ochranné a očistné účely. Jeho příjemně teplá, dřevitě nasládlá vůně očišťuje mysl a posiluje ducha. Cedr je uctíván pro svůj duchovní význam po tisíce let. Cedrové větvičky se pro ochranu zavěšovaly na dveře posvátných chrámů. Vonný dým z hořícího cedru přitahuje dobré duchy a odstraňuje negativní energie. Jako posvátné vykuřovadlo má dlouhodobou historii při šamanských obřadech v potní chýši. Je jedním ze čtyř posvátných indiánských bylin a v šamanském kruhu představuje jižní směr.
Váha
20-24 g
Velikost
10-11 cm
Latinský název
Cedrus deodara
Složení
sušené cedrové větvičky
Vůně
teplá, balzamická, sladce dřevitá, kořeněná, příjemná, svěží, uklidňující
Vhodné pro
čištění, ochranu, uvolnění, meditace, relaxace, posílení, šamanismus
Země původu
USA
dostupnostskladem
Cena s DPH 159 Kč
Cena bez DPH 138 Kč

Cedrový šamanský svazek se používá k ochraně a duchovní očistě prostorů, osob a předmětů. Skvěle se hodí pro úklid domu, kanceláří nebo obchodů k odstranění nežádoucích energií a za tímto účelem je hojně využíván ve Feng Shui. Často se vykuřuje při prvním nastěhování k očištění od ulpělých negativních energií a vlivů a pro přitažení nové pozitivní energie.

Cedrové stromy jsou známé jako moudré a duchovní a jako takové jsou uctívány po tisíce let. Podle starých sumerských a egyptských legend má prý cedr mocné spojení se Sluncem a používá se k překlenutí propasti mezi nebem a zemí. V indiánské tradici se prostřednictvím vonného cedrového dýmu pronášejí modlitby ke Stvořiteli. Využívá se při obřadu potní chýše. Na rozžhavené uhlíky se hodí několik špetek sušených cedrových větviček a příjemně svěží, teple balzamické aroma z vás během chvilky uvolní a odplaví všechny těžké emocionální energie, jako je stres nebo deprese.

 • odstraňuje negativní energie
 • poskytuje sílu a ochranu
 • přitahuje dobré duchy a pozitivní energie
 • léčí emocionální zranění, bolest, smutek a žal
 • zahání noční můry
 • zvyšuje koncentraci a prohlubuje meditaci
 • umožňuje hlubokou relaxaci
 • je jedním ze 4 posvátných šamanských rostlin a představuje jižní směr

Naše šamanské vykuřovací svazky jsou zdrojem pozitivní energie. Vyznačují se prvotřídní čistotou a kvalitou. Pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí - dle vašeho vlastního uvážení.

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

 • Směr severu představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
 • Jih zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
 • Východ symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
 • Západ pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Miska na šamanské svazky keramika černá
799 Kč
Miska na šamanské svazky keramika tykrys
799 Kč
Miska na šamanské svazky keramika bílá
799 Kč
Miska na šamanské svazky terakota černá
583 Kč
Miska na šamanské svazky terakota hnědá
583 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

ČERNÁ ŠALVĚJ šamanský vykuřovací svazek
159 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ & YERBA SANTA vykuřovací svazek
159 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ & ROZMARÝN vykuřovací svazek
159 Kč
MODRÁ ŠALVĚJ & PELYNĚK SHASTA vykuřovací svazek
159 Kč
YERBA SANTA šamanský vykuřovací svazek
149 Kč
nahoru