BÍLÁ ŠALVĚJ & SLADKÁ TRÁVA vykuřovací svazek

Šamanský vykuřovací svazek v mocném spojení dvou posvátných bylin bílé šalvěje a sladké trávy vykuřujte pro přitažení a posílení pozitivní energie. Příjemně vanilková vůně sladké trávy zahání zlé duchy a negativní energie, přitahuje dobré duchy a pozitivní vibrace. Používá se k duchovnímu léčení a k čištění aury. V kombinaci s bílou šalvějí čistí negativní energie z obydlí, osob i předmětů, poskytuje hlubokou ochranu a vytváří posvátný prostor. Skvěle se hodí pro všechny modlitby, rituály, obřady i meditace. Vykuřování tohoto svazku pozvedává náladu, zahání strach, úzkosti i obavy a je skvělým pomocníkem proti stresu. Má čistící i dezinfekční účinky
Váha
cca 30 g
Velikost
10-11 cm
Latinský název
Salvia apiana & Hierochloe odorata
Složení
Bílá šalvěj a sladká tráva (sweetgrass)
Vůně
osvěžující, sladce kořeněná, typicky šalvějová, teplá, jemně vanilková
Vhodné pro
čištění, ochranu, obřady, rituály, pozitivní energii, přilákání hodných duchů, meditaci
Země původu
USA
Značka
Vykuřovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 189 Kč
Cena bez DPH 164 Kč

Bílá šalvěj (Salvia apiana) je stálezelený vytrvalý keř původem z jihozápadu Spojených států a severozápadního Mexika. Je jednou z nejposvátnějších indiánských bylin a nejoblíbenější očistné vykuřovadlo s řadou dalších skvělých účinků. Tato mocná bylinka se vyznačuje specifickou vůní, která při vykuřování velmi rychle očistí a vydezinfikuje nejen prostory, atmosféru, předměty a osoby od negativních vlivů, ale také čakry a emoce. Přitahuje pozitivní energii, uvolňuje mysl a pozvedává vědomí. Vnáší světlo a jas do života.

Domorodými indiánskými kmeny je bílá šalvěj od pradávna hojně využívána k léčení a obřadnému vykuřování. Tradičně je spalována při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Odstraňuje stagnující energii, obnovuje rovnováhu, posiluje ducha, přináší světlo, radost a chuť do života. Přivolává síly dobra, pozvedává ducha a rozšiřuje vědomí. Osvěžuje a regeneruje mysl, posiluje paměť, zahání stres, rozptyluje zlobu a hněv, zklidňuje nervovou soustavu. Pomáhá na cestě k dosažení moudrosti a duševní čistoty. Její energie je mužská - jangová. Vykuřování bílou šalvějí má i léčivé účinky (latinský název "salvia" je odvozen od slova "léčit") - ulevuje od bolesti v krku a nachlazení.

Sladká tráva (jiné názvy: Hierochloe odorata, Sweetgrass, zblochan, tomkovice vonná, Seneca nebo Vanilla Gras) pochází ze Severní Ameriky a Kanady.   Mezi domorodými indiány se těší velké vážnosti a posvátnosti, a to nejen jako vykuřovadlo, ale i jako duchovní prostředek při šamanském léčení. Přidávají jí jako jednu z hlavních bylin do směsi pro obřadní tabák a používajípři očistných, ochranných i léčebných obřadech. Při vykuřování vydává sladce balzamickou vůní s vanilkovým podtextem, která je příjemná dobrým duchům a tím je také při vykuřovacích obřadech přivolává. Přitahuje a posiluje pozitivní energie a pozitivní vibrace. Odřezky trávy se obvykle splétají do copů a poté se suší.  

Vonný dým ze sladké trávy přitahuje dobré duchy a pozitivní energie. Používá se jako vykuřovací nástroj pro čištění aury lidí, čištění předmětů a krystalů, obřadních nebo léčebných prostor a všech místností v obydlí, kancelářích i obchodech. Lze ji také nosit u sebe jako ochranný amulet. Pomáhá při hledání vizí, k napojení se na duchovní sféru a posiluje intuici. Je jednou ze 4 posvátných šamanských rostlin a v šamanském kruhu medicíny představuje severní směr.

  • Naše šamanské vykuřovací svazky jsou velmi kvalitní a čisté, pocházející z ekologického pěstitelství, byliny jsou chemicky neošetřené, ručně a láskyplně sbírané a volně sušené na slunci.

Vykuřování:

Šamanské svazky můžete vykuřovat velmi snadno a jednoduše - stačí je jen na jednom konci zapálit, sfouknout a pohybem ruky rozdmýchávat dým kolem sebe a do okolního prostoru, dále je můžete pálit na uhlíku, ve vykuřovacích píckách, v kadidelnici, v miskách na šamanské svazky, v mušli, nebo přidávat do směsí  - dle vašeho vlastního uvážení. Dobře účinkuje ve směsích s bílou, růžovou a černou šalvějí, Palem Santem, rozmarýnem, jalovcem, černým kopálem, levandulí a dračí krví.  

Ať už vykuřujete prostory, předměty nebo osoby rozdmýchávejte vonný kouř pohybem ruky do čtyř světových stran - dosáhnete tak nejlepších léčebných a očistných účinků. Sever, jih, východ a západ představují čtyři živly a silného strážce duchů zvířat, které takto povoláte na pomoc.

  • Směr severu (Sweetgrass - sladká tráva) představuje Bílého buvola a prvek Země. Přináší ochranu a uzemnění, dává poznání života, smrti a znovuzrození.
  • Jih (Cedr) zastupuje kojota a prvek vody. Přináší chytrost a moudrost, ovládá emoce.
  • Východ (Tabák) symbolizuje orla a prvek vzduchu. Přináší prozíravost, inspiraci, ochranu, vyjasnění a vhled.
  • Západ (Bílá šalvěj) pak patří medvědovi a prvku ohně. Přináší sílu, statečnost, odvahu, odhodlání a novou energii.

Vykuřujte šamanskými svazky, abyste odstranili negativní energie a přilákali energie dobré, doplnili životní sílu, prohloubili své vědomí a podpořili radost a uzdravení!

Příslušenství k dokoupenízobraz vše

Miska na šamanské svazky keramika černá
799 Kč
Miska na šamanské svazky keramika tykrys
799 Kč
Miska na šamanské svazky terakota černá
583 Kč
Keramická kadidelnice BLUE WAVE
759 Kč
Keramická kadidelnice SMARAGD
759 Kč

Alternativní zbožízobraz vše

ČERNÁ ŠALVĚJ šamanský vykuřovací svazek
159 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ & YERBA SANTA vykuřovací svazek
159 Kč
BÍLÁ ŠALVĚJ & ROZMARÝN vykuřovací svazek
159 Kč
MODRÁ ŠALVĚJ & PELYNĚK SHASTA vykuřovací svazek
159 Kč
nahoru