Degustační a dárková sada LÁSKA a ŠTĚSTÍ

>
Dárky z lásky jsou tím nejkrásnějším, co dostáváme a darujeme. Láska je energie, kolem které se točí celý náš život. Je to nejhlubší cit, který si zaslouží oslavovat a vyznávat si každý den. Krásný a voňavý dáreček od milované osoby potěší a zahřeje u srdce každého obdarovaného. Do naší dárkové degustační sady Láska a Štěstí jsme zakomponovali ty nejláskyplnější voňavé směsi, které přitahují a posilují nejen lásku, ale i štěstí. Zachumlejte sebe i své milované do okouzlujících vůní lásky.
Rozměry
dárkový box 11 x 11 cm
Velikost
balení obsahuje 9 ks dózićek s vykuřovadly
Vhodné pro
nevšední dárek pro vaše blízké, testování a degustaci jednotlivých vůní
Vykuřování
uhlík, kadidelnice, el. kadidelnice, pícka, aromalampa
Značka
Vykurovadla.cz
dostupnostskladem
Cena s DPH 499 Kč
Cena bez DPH 412 Kč

Vyberte si ten nejkrásnější dárek z lásky pro své milované!

Dárková a degustační sada Láska a Štěstí je doslova nabitá láskyplnými vibracemi. Romantické, sladce balzamické, květinové a smyslné tóny vybraných devíti druhů vykuřovadel vydávají při hoření opojně euforickou vůni, která otevírá srdce čisté lásce, léčí a hojí citová zranění, lásku prohlubuje a upevňuje. Vůně, která přivede do vašeho života lásku i hluboké štěstí.

Sada je určená jako dárková (skvělý dárek na Vánoce, k oslavám, výročím apod.), ale i jako degustační pro ty z vás, kdo si chtějí ochutnat více druhů vůní najednou.

Dárková a degustační sada Láska a Štěstí:

Ochrana a opatrování lásky - magická směs pro ochranu a posílení lásky mezi partnery

Ambra řecké chrámové kadidlo - svůdná a exotická, plná lásky, touhy a očekávání

Milostné kouzlo pro ženy - romantická směs pro posílení lásky a ženské krásy

Kadidlo štěstí - podporuje rozvoj a dlouhotrvající vnitřní štěstí

Růže květ - královna květin a tradiční symbol štěstí a lásky

Styrax - navozuje romantickou a láskyplnou atmosféru

Láska - líbezná směs, která lásku probouzí, posiluje, udržuje a hýčká

Benzoe Siam - otevírá srdce a mysl, hojí citová zranění a přináší úspěch

Milostné kouzlo pro muže - posiluje mužnost, sebevědomí a odvahu

Balení: Designová plechová krabička se zlatým víkem a logem Vykurovadla. cz obsahuje devět vzorků vykuřovadel pro lásku a štěstí v malých plechových dózičkách s průhledem a praktickým šroubovacím úzávěrem. Každá dózička je zespodu označena názvem a v krabičce je vložen stručný popis jednotlivých druhů.

historie vykuřování

Vykuřování je tak staré jako samotné používání ohně. Již v nejranějších dobách lidé spalovali vonné dřevo, pryskyřice a rostliny, které našli ve svém okolí. 

Pravděpodobně to byla z počátku náhoda. Někdo do ohně vhodil kus smolného dřeva a objevil při tom příjemné aroma a pozitivní účinky kouře. Jantar je pravděpodobně jedna z prvních vykuřovacích substancí, jež byly v době ledové přidávaný do ohnišť v jeskyních.

Jak bylo zjištěno u národů, které doposud praktikují „primitivní" způsob života, měli také první uživatelé vykuřovacích substancí ještě velmi vyvinutý a jemný čich. Byli schopni ucítit zvířata, blížící se bouři, nebezpečí či vzdálený oheň. Rozlišili dobré potraviny od jedovatých. Používali čich na čistě praktické účely. 

Poté následovalo používání rostlin k rituálním, magickým a náboženským účelům. Bylo součástí každodenního života předtím, než se vykuřování poprvé rozvinulo v kultuře. Byly nalezeny asi 60 000 let staré hroby neandrtálců, kteří byli pohřbeni spolu s květinami a bylinami, zjevně proto, aby jim byla usnadněna cesta na onen svět.

Lidé si tedy již před mnoho tisíci lety byli vědomi, že různým rostlinám jsou vlastní jiné účinky. A tak začaly být tyto rostliny používány k rozličným účelům: jako stimulační, omamné a léčivé prostředky, jako obětiny, jako most do světa bohů a též pro kosmetické účely. Je potěšující, že staré kultury zcela nezávisle na sobě učinily podobné objevy a zkušenosti s účinky jednotlivých rostlin.

Šamani a léčitelé po celém světě věděli o tom, že určitá pryskyřice a byliny způsobují změny vědomí. Pomocí hořícího dřeva, pryskyřic a rostlin se odesílala poselství ve formě proseb, vzývání a zaklínadel. Byly to první vědomé činy cílené k léčebným, magickým a náboženským účelům. K ovlivnění lidských osudů, dosažení zdraví, blahobytu a štěstí.

Doklady o rozvinuté kultuře, v níž se praktikovalo vykuřování a která kvetla v době asi 7200 let před naším letopočtem byly nalezeny ve Skandinávii:  malé kusy kuřidla ve formě koláčků, které při spalování šířili vůni aromatických pryskyřic. O několik tisíciletí později už byla praxe vykuřování neodmyslitelně spjata s náboženským a kulturním životem antických civilizací.

nahoru