Křišťálová mísa, průměr 28 cm

Nádherná, středně velká, zpívající křišťálová mísa je krásnou ozdobou do každé domácnosti či meditační místnosti. Její úžasné tóny jsou nejen slyšet, ale jejich silné vibrační pole energie vnikne přímo do vašeho těla a bude příznivě harmonizovat a léčit vaše energetická centra a čakry. Ve Feng Shui je křišťálová mísa používána pro očistu prostoru společně s vykuřováním. Křišťálové mísy nabízíme v sedmi tónech.
Váha
2.3 kg
Materiál
Křišťál
Průměr
28 cm
dostupnostskladem
Cena s DPH 6 170 Kč
Cena bez DPH 5 099 Kč

Křišťálová zpívající mísa v matné bílé barvě je vyrobena z 99,992% čistého křišťálu té nejvyšší kvality a je vhodná jako dárek pro vaše blízké přátelé, rodinu či partnery.

Křišťálová mísa je vynikající hlavně pro meditaci, léčení a relaxaci. Křišťálová zpívající mísa je velmi odolná a je to vynikající řemeslné dílo. Zpívající mísa sloužila již od poloviny 3 tisíciletí př.n.l. k léčení všech neduhů těla a mysli.

Křišťál je univerzálním a nejúčinnějším léčivým krystalem na světě. V mystice krystal křišťálu symbolizuje ducha a intelekt lidských bytostí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé elementy. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, jasnozřivost, napomáhá sebezdokonalení a ochraňuje před vším zlým a negativním. Křišťál se v náboženských a šamanských rituálech používal po tisíce let.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Tóny C,D,E,F,G,A, H, odpovídají jednotlivým čakrám. Tón C patří první kořenové čakře, D druhé sakrální čakře, E třetí čakře solar plexu, F čtvrté srdeční čakře, G páté krční čakře, A šesté čelní čakře a H sedmé korunní čakře.

Každá mísa je dodávána včetně paličky a s gumovým kroužkem, který zajišťuje bezpečné umístění misky a dosažení optimálního zvuku.

Pokud chcete křišťálovou mísu s určitým tónem, tak ho prosím uveďte do poznámky v objednávce.

Průměr : cca 28 cm = 11“, Váha: cca 2,3 kg

nahoru